RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Іспанія та Італія пройшли до чвертьфіналу

Хорватія - Іспанія 0:1
Італія - Ірландія - 2:0

Прогнозовано завершився групрвий турнір у групі С. З першого місця до чвертьфіналу проходить збірна Іспанії, з другого - збірна Італії. Хорвати та ірландці - останні програли всі три зустрічі - їдуть додому.

В останньому турі Хорватія намагалася дати бій чинному чемпіону. Однак не вийшло - Іспанія володіла тотальною ігровою перевагою, хоча гострих моментів і створила небагато. Хорватам теж не вдавалося загострити гру, вони створили лише кілька моментів, які не змогли реалізувати. Натомість іспанці за дві хвилини до закінчення гри забили гол, на який "картаті" вже нічим відповісти не змогли. Отож перемога Іспанії 1:0.

Італійці більш переконливо перемогли аутсайдера групи Ірландію з рахунокм 2:0, забивши по голу в обох таймах. Перевага італійців була відчутною, вони більше володіли м’ячеи і частіше били по воротах - 27 ударів проти 6. Рахунок цілком відповідає характеру гри. Ірландці догравали у меншості, а ітілійці поставили крапку в матчі ефектним головм - Маріо ударом у падінні через себе замкнув подачу з кутового й не залишив жодних шансів Гівену.