Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
В 11 турі Першої ліги чернівецька "Буковина" перемогла на виїзді "Фенікс-Іллічівець" (Калініне, АР Крим) з рахунком 1:0.

За інформацією прес-аташе клубу Олексія Мамчука, склад "Буковини" був такий: Олександр Чурілов, Сергій Басов, Володимир Олефір, Павло Іванов, Іраклій Циколія, Руслан Гунчак (Вадим Пислар, 86), Роман Дорош, Олександр Донець (Владислав Рудченко, 76), Євген Сантрапинських, Степан Маковійчук (Борис Орловський, 90+3), Владислав Коробкін (Роман Степанков, 64).

Початок гри минув у центрі поля. Небезпечні простріли до штрафного майданчика виконували Донець на 13-й хвилині та Циколія (21, 27). Господарі відповіли двома епізодами. На 23-й хвилині пробивав Дмитро Леонов. Наш воротар витягнув м’яч із нижнього кута. Згодом загрожував Сергій Шибко. Тут наш голкіпер ней­-тралізував м’яч із "дев’ятки".

У другій половині тайму "Буковина" постійно атакувала. "Фенікс-Іллічівець" грав другим номером. У нас особливо активні були Гунчак і Циколія, а в калінінців – Шибко і Гай. Двічі пристрілювався зі штрафних до воріт Гунчак. І якщо на 30-й хвилині воротар Сергій Тукач зумів зреагувати, та на 45-й Руслан влучив точнісінько у "дев’ятку" – 1:0. Це вже шостий забитий м’яч Гунчака. Він зараз – найкращий бомбардир і "Буковини", і Першої ліги загалом.
Після перерви точилася рівна боротьба з багатьма гострими епізодами. На промахи Леонова і Дудника гості відповіли ударом Коробкіна і "пострілом" Гунчака – Тукач урятував "Фенікс". На 58-й хвилині бив Гай – Олефір виніс м’яч, потім Шевчук, Гунчак і Коробкін поцілили вище "рамки".

А на 71-й хвилині господарі мали найреальніший шанс відігратися. Півзахисник Олексій Павелько влучив у поперечину воріт чернівчан. На 88-й хвилині з кута штрафного майданчика пробив той же Павелько. Чурілов виручив "Буковину". А вже на 90+2 хвилині подвоїти рахунок міг Рудченко. Та м’яч пролетів повз ворота.
Отже, "Буковина" вже вчетверте перемогла на виїзді.

Інші результати: ФК "Львів" – "Нафтовик" – 3:0, "Титан" – "Нива" – 1:2, "Арсенал" – "Динамо-2" – 0:2, "Прикарпаття" – ПФК "Олександрія" – 0:3, "Чорноморець" – "Кримтеплиця" – 4:0, "Зірка" – "Геліос" – 1:3, "Сталь" – "Енергетик" – 3:1, "Закарпаття" – "Дністер" – 1:0.
Лідери: ПФК "Олександрія" і ФК "Львів" – по 24 очки, "Сталь" – 23, "Буковина" – 22, "Нива" – 21, "Закарпаття" – 20 очок.

У неділю, 26 вересня, о 16.00 "Буковина" приймає "Арсенал" (Біла Церква), який посідає 11 місце