RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Першу перемогу після повернення до Першої ліги відсвяткувала чернівецька "Буковина", яка у другому турі розгромила в гостях "Енергетик".

"Енергетик" (Бурштин) – "Буковина" – 1:4.

Голи: Владислав Коробкін (27), Олександр Семенюк (33 п.), Павло Іванов (54), Владислав Коробкін (57 п.), Сергій Басов (69).
"Енергетик": Микола Хомин, Микола Лазорик, Віктор Данищук, Ігор Гребінський (Сергій Срібний, 78), Богдан Слука, Тарас Микуш (Максим Прокопович, 58), Олександр Афанасьєв (Орест Януш, 37), Ігор Долотко, Віталій Жеребцов (Андрій Веретко, 46), Андрій Чернов, Олександр Семенюк. Запасні: Олександр Ільющенков, Ярослав Деренюк, Володимир Єнілеєв. Тренер – Микола Пристай.
"Буковина": Олександр Чурілов, Сергій Басов, Петро Климус, Павло Іванов, Владислав Рудченко, Руслан Гунчак (Сергій Шевцов, 76), Роман Дорош (Олег Керчу, 70), Олександр Донець (Валерій Блажко, 72), Євген Сантрапинських (Вадим Пислар, 81), Степан Маковійчук, Владислав Коробкін (Роман Степанков, 76). Запасні: Сергій Преснаков, Іван Скорейко. Тренер – Вадим Заяць.
Попередження: Олександр Афанасьєв (34), Степан Маковійчук (45), Руслан Гунчак (49), Ігор Гребінський (66).

Матч розпочався без особливої розвідки – обидві команди діяли на зустрічних курсах. Першими чужим воротам загрожували буковинці – після небезпечного удару Руслана Гунчака зі штрафного на 3-й хв. м’яч пролетів неподалік стійки. Але активнішими в дебюті були все-таки господарі поля. Проте це не принесло їм якихось дивідендів. А в середині тайму почав "назрівати" гол у ворота "Енергетика". І він "назрів" на 24-й хв., коли з подачі Степана Маковійчука прицільного удару завдав капітан "Буковини" Владислав Коробкін. Щоправда, бурштинці досить оперативно відігралися. На 31-й хв. за гру рукою у ворота чернівчан було призначено пенальті, яке чітко реалізував нещодавній гравець "Буковини" Олександр Семенюк (до слова, один із найкращих у складі "енергетиків"). До перерви можливості вийти вперед мали обидві команди. І все ж на перерву вони пішли за нічийного рахунку.

Долю зустрічі фактично було вирішено на початку другого тайму, коли за короткий період буковинці двічі "розписалися" у чужих воротах. На 54-й хв. вдало до атаки своєї команди підключився оборонець Павло Іванов. Його колега з Бурштина, намагаючись вибити м’яч, влучив у Павла, від якого шкіряна куля влетіла у ворота. А через 3 хв. Маковійчук вискочив на "побачення" з кіпером, який збив нашого форварда, за що арбітр призначив 11-метровий удар. З "точки" влучно пробив Коробкін. А остаточно всі питання щодо переможця було знято на 69-й хв., коли після передачі Євгена Сантрапинських головою забив Сергій Басов.

Після матчу головний тренер "Енергетика" Микола Пристай поскаржився на складне фінансове становище команди та непорозуміння з деякими футболістами, а також натякнув, що в них очікують на кардинальні зміни та скорочення кількості гравців. Наставник "Буковини" Вадим Заяць традиційно був небагатослівним і максимально виваженим в оцінках та висновках. Він назвав "Енергетик" дуже непоганою командою, подякував підопічним за досягнутий максимальний результат та вболівальникам – за гарячу підтримку в Бурштині.
Виїзна перемога вивела "Буковину" в лідери І ліги. Але лише на добу – доки не було зіграно інші матчі туру. Але й після них наша команда залишилася на високій позиції, розділяючи з 4 очками 4-7 місця.

У наступному турі чернівчани у неділю, 1 серпня, приймають харківський "Геліос". Початок матчу – о 18.30.