RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

У стартовому поєдинку першолігової першості України з футболу чернівецька "Буковина" вдома зіграла унічию з "Дністром" (Овідіополь).

"Буковина" (Чернівці) – "Дністер" (Овідіополь) – 2:2 (1:1)
17 липня 2010 р. 17.00. Стадіон "Буковина". 5500 глядачів.
Голи: Степан Маковійчук, 45+2, 48 – Валентин Полтавець, 14, 55.

"Буковина": Олександр Чурілов, Сергій Басов, Петро Климус, Павло Іванов, Владислав Рудченко, Руслан Гунчак, Роман Дорош (Олег Керчу, 72), Олександр Донець (Валерій Блажко, 77), Євген Сантрапинських, Степан Маковійчук, Владислав Коробкін (Роман Степанков, 61). Запасні: Сергій Преснаков, Вадим Пислар, Сергій Шевцов, Іван Скорейко. Тренер – Вадим Заяць.
"Дністер": Олексій Паламарчук, Валентин Вішталюк, Антон Хромих, Сергій Галюза (Дмитро Поспелов, 76), Вадим Лещук, Валентин Полтавець (Максим Булганін, 81), Дмитро Немчанінов, Дмитро Пархоменко, Костянтин Пархоменко (Василь Продан, 57), Олександр Степанишин (Олег Кошка, 64), Станіслав Лобан (Руслан Зубков, 54). Запасні: Олександр Лавренцов, Василь Гаврилюк. Тренер – Андрій Пархоменко.

Попередження: Дмитро Немчанінов (21), Вадим Лещук (30), Валентин Полтавець (35), Сергій Басов (53), Владислав Рудченко (87).

У дебюті звітного поєдинку активніше і гостріше діяли чернівчани. Але, як відомо, у футболі далеко не завжди забивають команди, які більше атакують. Так сталося і цього разу. Вже на 14 хвилині досвідчений Валентин Полтавець, скориставшись хорошим пасом від Станіслава Лобана, вивів гостей уперед. Більше того, вже за дві хвилини "Дністер" міг подвоїти рахунок, але після удару Олександра Степанишина "Буковину" врятував кіпер Олександр Чурілов. Відзначитися буковинцям вдалося лише одного разу – під завісу тайму. Після прострілу Євгена Сантрапинських із лівого флангу м’яч знайшов у штрафному майданчику Степана Маковійчука, який завдав влучного удару по чужих воротах.

На початку другої 45-хвилинки фортуна усміхнулася "Буковині". На 48 хвилині воротар Олексій Паламарчук не зовсім вдало ввів м’яч у гру, чим скористався Маковійчук, який влучив у лівий кут воріт "Дністра". Але підопічні Вадима Зайця недовго вели у рахунку – вже через шість хвилин Полтавець майстерним ударом зі штрафного з 25-ти метрів знову відновив статус-кво.

Інші результати 1 туру. "Нафтовик" – "Кримтеплиця" – 0:2, "Нива" В. – "Геліос" – 2:0,
"Олександрія" – "Закарпаття" – 1:0, "Чорноморець" – "Сталь" – 1:1, "Фенікс-Іллічівець" – "Львів" – 0:3, "Арсенал" – "Титан" – 1:2, "Динамо-2" – "Енергетик" – 3:1, "Прикарпаття" – "Зірка" – 1:0.

2 тур. 23 липня. "Енергетик" (Бурштин) – "Буковина"