Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Петрівському ярмарку був присвячений міжнародний футбольний товариський матч, в якому чернівецька "Буковина" приймала восьмиразового чемпіона Молдови, постійного учасника єврокубків "Зімбру" (Кишинів).

До цього команди зустрічалися тричі в офіційних поєдинках. 1988 року "Буковина" в 1/32 фіналу Кубку СРСР "Буковина" зустрілися у Кишиневі з тоді ще "Ністру". Як згадував Віктор Олійник, чернівчани першими відкрили рахунок, але потім арбітр Валерій Бутенко призначив три пенальті у наші ворота, тож у підсумку ми поступилися 1:4. А потім команди зустрічалися в останньому Чемпіонаті СРСР – у І лізі. В Кишиневі сильнішими виявилися молдовани – 3:0, а в Чернівцях перемогли буковинці – 3:1.

Цього разу титуловані гості, скориставшись помилками чернівецької оборони, повели в рахунку 2:0. Але підопічні Вадима Зайця боролися на кожному клаптику поля і до останніх секунд І винагородою за це стали зокрема красень-гол Руслана Гунчака на доданій хвилині першого тайму та переможний гол Степана Маковійчука у доданий час.

"Буковина" – "Зімбру" (Молдова) – 3:2 (Руслан Гунчак, 45+1, Євген Сантрапинських, 73, Степан Маковійчук, 90+3 – Даніель Негруц, 8, Олександр Безімов, 21).

Днями в Івано-Франківську "Буковина" у контрольному матчі перемогла "Арсенал" (Біла Церква), який минулого сезону посів у першій лізі дев’яте місце, з рахунком 1:0.

Як повідомив прес-аташе клубу Олексій МАМЧУК, який був присутній на грі, вже на п’ятій хвилині новачок "Буковини" Євген Сантрапинських влучно пробив у правий від голкіпера "Арсеналу" кут воріт. Цей півзахисник забиває вже другу гру поспіль.
Надалі ситуацію на полі контролювала "Буковина". На 19-й хвилині небезпечно бив Руслан Гунчак – м’яч пролетів повз ворота. За три хвилини на ударну позицію продерся Степан Маковійчук. Його удару забракло влучності. А відтак свої нагоди втратили наші футболісти Роман Дорош (27) і знову Євген Сантрапинських (31 хвилина). Після перерви "Арсенал" пожвавішав і мав декілька нагод відповісти. Зокрема на 71 хвилині небезпечно пробив штрафний колишній гравець "Буковини" Андрій Драголюк. Наш голкіпер Сергій Преснаков у цьому епізоді відбив м’яч на кутовий. (Г. Мазурашу, С. Кукурудз)