RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Друга перемога на старті весняної частини друголігової першості України з футболу дозволила чернівецькій "Буковині" очолити групу "А", попередній лідер якої – "Бастіон" (Іллічівськ) – втратив очки у виїзному поєдинку з "Вересом" (Рівне). Буковинці цього разу втішили не лише переможним результатом, а й досить непоганою грою, фрагменти якої, особливо у першому таймі, цілком відповідали офіційним побажанням в. о. головного тренера Вадима Зайця щодо прагнень, щоби "Буковина" на рівні другої ліги грала так, як "Барселона" на своєму рівні.

"Буковина" (Чернівці) – "Рось" (Біла Церква) – 2:0 (1:0)
Стадіон "Буковина". 3000 глядачів. 9 градусів.
Голи: Владислав Коробкін (38 п.), Роман Ємельянов (72).

Гра "Буковини" у звітному поєдинку, порівняно з попереднім, кардинально змінилася. Підопічні Вадима Зайця з перших хвилин увімкнули високі швидкості і швидко знайшли шляхи до чужих воріт. Уже на шостій хвилині м’яч міг опинитися у воротах "Росі" – ефектну атаку з передачею Сергія Дяченка на Владислава Коробкіна останній завершив ударом у поперечину. За хвилину Роман Дорош вийшов на побачення з голкіпером гостей Костянтином Довжанським, вирішив пробити сам і програв двобій кіперу. На 12-й хвилині Степан Маковійчук чудовим пасом вивів сам на сам Коробкіна, але Владислав чомусь загальмував, що дозволило оборонцю наздогнати і в підкаті відбити м’яча.

Ключовим у першому таймі став епізод на 38-й хвилині, коли після навісу Олега Керчу з лівого флангу Маковійчук, який виграв було позицію у захисника, внаслідок боротьби "на другому поверсі" опинився на газоні, і суддя вказав на 11-метрову позначку. Пенальті чітко реалізував Коробкін.
На 70-й хвилині "моторний" Роман Ємельянов прорвався правим флангом і віддав точний пас на Маковійчука, який з 12 метрів трохи не вцілив у лівий кут воріт. За дві хвилини Дяченко "віддячив" Ємельянову за активність пасом, який вивів його сам на сам – Роман не схибив і подвоїв рахунок.
Наступні два матчі "Буковина" проведе в гостях. На гру з "Карпатами-2" 18 квітня вболівальники матимуть можливість поїхати організованою фан-групою. За довідками звертатися до ФСК "Буковина" за тел. 57-18-08, 095 3297809.

Інші результати 15 туру. "Єдність" (Плиски) – "Динамо" (Хмельницький) – 1:0, "Верес" (Рівне) – "Бастіон" (Іллічівськ) – 1:1, "Львів-2" – МФК "Миколаїв" – 0:1, "Скала" (Моршин) – "Карпати-2" – 0:1.

11. "Скала" 14 0 2 12 9:28 2

Бомбардири: Владислав Коробкін ("Буковина") – 10 м’ячів (1 із пен.), Олександр Нечипорук ("Бастіон") – 9 (4), Олексій Колесников ("Динамо") – 8 (1), Євген Сантрапинських ("Бастіон") – 6, Вадим Бовтрук ("Нива") – 6...