RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

Першої поразки у цьогорічній друголіговій першості України зазнала чернівецька "Буковина". З рахунком 2:4 підопічні Миколи Трубачова поступилися на виїзді "Бастіону" (Іллічівськ, Одеська область).
Як повідомив прес-аташе ФСК "Буковина" Олексій МАМЧУК, матч розпочався невдало для "Буковини". Вже на 12-й хвилині м’яч після подачі у штрафний майданчик влучив у стегно гравцеві і влетів у наші ворота. А потім після порушень правил було призначено два пенальті (на 23-й і 27-й хвилинах).
Після цього Трубачов зробив дві заміни. У захист із лінії півзахисту повернувся Євген Чуприна. Натомість Владислав Коробкін із захисту перейшов грати на своє звичне місце у нападі. І це дало результат. На 43-й хвилині після рикошетів Владислав із близької відстані скоротив відставання в рахунку – 1:3. Проте господарі забили знову.
Чернівчани теж відповіли голом. Степан Маковійчук із лівого флангу на 57-й хвилині виконав подачу, і Владислав Коробкін здобув ворота ударом голови.
Відтак перевагою цілковито володіли гості. Вони втратили декілька слушних нагод для здобуття воріт. Так, зі штрафного з 18 метрів на 60-й хвилині трохи невлучно пробив Андрій Драголюк. За три хвилини бив Роман Ємельянов. М’яч зрикошетив і полетів на кутовий. А на 76-й хвилині Степан Маковійчук відібрав м’яч на лівому фланзі, віддав його Олександру Семенюку. М’яч після удару останнього пролетів у сантиметрах від штанги.
Після гри головний тренер Микола ТРУБАЧОВ зауважив, що команда втомилася в психологічному та фізичному плані після матчу з МФК "Миколаїв". Адже на підготовку до гри з "Бастіоном" було лише два дні. На результат вплинула відсутність півзахисника Романа Марченка, адже було порушено ігрові зв’язки у команді. Крім того, деякі футболісти зіграли погано. Гра засвідчила: "Буковині" потрібно підсилюватися. Проте є й приємні моменти. Так, Влад Коробкін забив уже свій 8-й м’яч у сезоні. Помітно прогресує ще один нападник Олександр Георгійчук.
Незважаючи на поразку, пан Трубачов задоволений грою команди у другому таймі. І вірить у підтримку вболівальників у прийдешньому матчі з новим лідером групи "А" другої ліги.

Інші результати 8-го туру:
"Динамо" – "Моршин" – 3:1, "Єдність" – "Нива" – 0:0, "Верес" – "Львів-2" – 2:0, МФК "Миколаїв" – "Карпати-2" – 0:0.