RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

У першому домашньому поєдинку 2 кола друголігової першості України з футболу "Буковина" поступилася вдома нещодавнім першоліговцям.
"Буковина" (Чернівці) – ЦСКА (Київ) – 0:1 (Бабич, 4).
Судді: Ярослав Козик (Мукачеве), Ігор Гарлач (Ужгород), Андрій Папирович (Хмельницький).
"Буковина": Юрій Бахтіяров, Олександр Маковійчук, Сергій Жижиян, Богдан Скибінський, Валерій Блажко (Олександр Лисюк, 85), Олександр Темерівський, Олег Керчу – к, Михайло Рябий, Олександр Семенюк, Олександр Тодорович (Іван Піцик, 88), Вадим Петришин (Максим Клочко, 77). Запасні: Вадим Джура, Олександр Георгійчук, Олександр Лакуста, Леонід Українець. Тренер – Віктор Мглинець.
ЦСКА: Андрій Михайлов, Денис Васильєв – к, Сергій Зелді, Олександр Войтович, Андрій Кисленко, Олександр Курилко, Олександр Поздєєв, Олександр Крохмалюк (Володимир Шешеня, 90), Олексій Городов, Костянтин Бабич (Андрій Власюк, 90+3), Есеола Адерінсола Хабіб (Дмитро Осадчий, 60). Запасні: Владислав Леванідов, Ігор Костюк. Тренер – Андрій Зав’ялов.
Попередження: Кисленко (33), Хабіб (36), Курилко (45+1), Темерівський (78), Зелді (83).
Сенсаційна виїзна перемога з великим рахунком над нещодавнім лідером "Дніпром" (Черкаси) додала чернівчанам, крім упевненості в своїх силах, напевно, й додатковий привід для хвилювання, адже після такого блискучого початку весняної частини першості від "Буковини", звісно, чекали не менш ефектного продовження і в домашньому поєдинку з армійцями. А тут – швидко пропущений гол. На четвертій хвилині в ситуації, яка не віщувала жодних загострень, Олексій Городов навісив з лівого флангу, новий капітан "Буковини" Олег Керчу головою вибив м’яча на Олександра Поздєєва, який з лінії карного майданчика ударом зльоту вцілив у ліву штангу, а на добивання першим устиг досвідчений Костянтин Бабич.
Гол шокував не лише місцевих футболістів, а й уболівальників, яких не стало чути навіть на фоні невеличкої фан-групи ЦСКА. Трибуни "ожили" хвилин за десять, коли підопічні Віктора Мглинця почали "намацувати" шляхи до чужих воріт.
На 19-ій хвилині чернівчани просто зобов’язані були відновити рівновагу. Після удару Олександра Семенюка в падінні м’яч зрізався на Вадима Петришина, який із декількох метрів пробив потужно, але прямо в стража воріт Андрія Михайлова. На 24-ій хвилині Керчу здійснив свій фірмовий фланговий прохід і виклав Семенюку пас для виходу сам на сам із воротарем. Сашко м’яча як слід обробити не зміг і відпустив його в руки сину екс-голкіпера київського "Динамо" Михайла Михайлова. За дві хвилини Валерій Блажко тим же правим флангом увірвався до карної зони, але трішки відпустив від себе м’яча, якого Денис Васильєв, відбиваючись у "пожежному порядку", ледь не переправив у кут власних воріт. Ще через три хвилин Михайлов-молодший продемонстрував свою майстерність після удару зі штрафного у виконанні Олександра Тодоровича, коли м’яч дивакуватою траєкторією опускався кіперу "за комірець". І вже за лічені секунди до свистка на перерву Блажко вискочив на "рандеву" з Михайловим, але внаслідок невдалої обробки м’яча змушений був зміститися праворуч і в підсумку бив з Олександром Войтовичем "на плечах" – повз ближній кут воріт.
У другій 45-хвилинці чернівецькі футболісти зовні ніби виглядали активними, проте до справді небезпечних моментів свої атаки практично не доводили. Армійці, у свою чергу, грали на утримування рахунку.
Результати інших матчів. "Динамо" – "Нива" Т – 1:2, "Оболонь-2" – "Дніпро" – -:+, "Арсенал" – "Бастіон" – 3:1, ФК "Коростень" – "Карпати-2" – -:+, "Нива" В – "Верес" – 0:0, МФК "Миколаїв" – "Нафком" – 1:1, "Рось" – "Княжа-2" – +:-.