RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

У стартовому турі другого кола друголігової першості України чернівецька "Буковина" поступилася на виїзді "Вересу" (Рівне) – 0:2. Перед цією грою наш клуб посідав шосте місце, а господарі – дев’яте, відстаючи від буковинців на сім очок.
Чернівчани прибули до
Рівного у день гри лише за годину до її початку, отож, не мали змоги як слід підготуватися до поєдинку. Склад гостей був таким: Юрій Бахтіяров, Сергій Гамаль, Богдан Скибінський, Олександр Маковійчук (Сергій Куприч, 80), Петро Климус, Олександр Тодорович, Михайло Рябий, Валерій Блажко (Олександр Темерівський,70), Олег Керчу, Юрій Максименко (Максим Клочко, 75), Максим Ілюк.
– Загалом гра була рівною, – повідомив "МБ" головний тренер "Буковини" Віктор МГЛИНЕЦЬ. – У першому таймі основна боротьба точилася у центрі поля, на підступах до штрафних майданчиків.
Наприкінці тайму, на думку фахівців, суддя не призначив явний 11-метровий у ворота "Вереса". То Максим Ілюк пробився на ударну позицію і мав вразити порожні ворота, але його схопили за футболку захисники і звалили на траву.
По перерві у буковинців був ще один гострий епізод. Троє наших футболістів вийшли на двох захисників, та Максим Ілюк не зумів як слід розпорядитися м’ячем. І тут спрацювало старе футбольне правило. Не забила "Буковина", тож забили їй. Після подачі штрафного з правого краю Максим Морозенко влучно зіграв головою – 1:0. Сталося це на 75-ій хвилині, і гості ще мали час відігратися. Та знову втрутився арбітр. Він дав штрафний, м’яч полетів у бік воріт Юрія Бахтіярова, і той же Максим Морозенко переправив шкіряного у рамку … рукою. Суддя вказав на центр (85 хвилина), тож долю поєдинку було вирішено.
Інші результати 18-го туру: МФК "Миколаїв" – "Арсенал" – 0:1, "Рось" – "Єдність" – 1:0, "Нафком" – "Оболонь-2" –2:0, "Карпати-2" – "Поділля-Хмельницький" –1:1, "Бастіон" – "Нива" (Тернопіль) – 0:1, "Княжа-2" – "Дніпро" – 0:3, "Нива" (Вінниця) – ФК "Коростень" – 4:2.