Кличко нокаутує Чарра у другій половині бою?

Головне за день / Новини України
1 487
0
Віталію Кличку під силу відправити Мануеля Чарра в нокаут. Таку думку висловив тренер українця Фріц Здунек.

"Чарр - стійкий боєць, що володіє сильним ударом, і жодного разу не бував в нокауті. Думаю, що ми побачимо яскравий бій", - охарактеризував Здунек суперника. На питання, в чому на його думку, ключ до успіху Віталія, тренер відповів: "У Кличка прекрасна реакція і відмінний нокаутуючий удар".

Також Здунек зробив свій прогноз на бій.

"Думаю, що Віталію цілком під силу вперше відправити Чарра в нокаут. Швидше за все, це може відбутися в другій половині зустрічі", - цитує тренера Sportbox.ru.

Бій Віталія Кличка і Мануеля Чарра - яскрава подія з точки зору шоу-бізнесу. Таку думку висловив відомий промоутер Калле Зауерланд.

"Вибір Чарра в суперники Віталію Кличку мене не здивував. Я вже давно чув, що братів цікавить бій з Мануелем. Правда, з одного боку, мене здивував факт проведення поєдинку в Росії, а не в Україні. З іншого ж, Клички - зірки світового масштабу, і їм все одно, де виступати", - сказав він.

"Це буде хороший спектакль. Чарр - непоганий боксер. Однак, на мій погляд, йому слід було б вийти на подібний бій через три-чотири роки. Поки зарано", - зазначив Калле.

З точки зору шоу-бізнесу це буде яскрава, колоритна подія. А ось якщо судити по спортивній складовій, впевнений, що зарано Чарру виходити на поєдинок подібного рівня", - цитує Зауерланда Sportbox.

Поєдинок відбудеться у Москві в ніч з 8 на 9 вересня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим