Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Кого обрали головами сільрад на Буковині (СПИСОК)

На офіційному сайті ЦВК оприлюднили список обраних сільських голів більшості сіл Чернівецької області.

Про це повідомляє molbuk.ua

Вижницький район

Багнянська сільська рада - Прощук Василь Миколайович, Аграрна партія України

Банилівська сільська рада - Соломко Василь Дмитрович

Виженська сільська рада - Савчукевич Василь Петрович

Долішньошепітська сільська рада - Жебчук Юрій Дмитрович

Замостянська сільська рада - Приймак Андрій Юрійович

Іспаська сільська рада - Гордійчук Олексій Танасійович

Карапчівська сільська рада - Лучак Володимир Петрович

Коритненська сільська рада - Колотило Василь Васильович

Лукавецька сільська рада - Вишинський Микола Олексійович

Мигівська сільська рада - Мудрак Василь Степанович

Міліївська сільська рада - Гафюк Володимир Георгійович

Слобода-Банилівська сільська рада - Пигичко Микола Георгійович

Черешенська сільська рада - Шевчук Микола Онуфрійович

Чорногузівська сільська рада - Томко Дмитро Георгійович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Герцаївський район

Байраківська сільська рада - Караушу Михайло Петрович

Великобудська сільська рада - Вакарашу Марія Михайлівна

Годинівська сільська рада - Ботлунг Віорел Васильович

Горбівська сільська рада - Кришмару Дан Тітович

Куликівська сільська рада - Гологан Георгій Георгійович

Лунківська сільська рада - Лупу Дмитро Дмитрович

Молницька сільська рада - Маланка Михайло Михайлович

Острицька сільська рада - Цуркан Василь Георгійович

Петрашівська сільська рада - Лупу Родіка Костянтинівна

Тернавська сільська рада - Пантя Іван Васильович, ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Хряцьківська сільська рада - Матей Ємілія Георгіївна

Цуренська сільська рада - Ястремська Лілія Віорелівна

Глибоцький район

Багринівська сільська рада - Лютик Георгій Флорович

Кам'янська сільська рада - Звоздецький Іван Денисович

Старововчинецька сільська рада - Остафійчук Петро Радулович

Стерченська сільська рада - Будей Наталія Василівна

Черепковецька сільська рада - Атаманюк Володимир Миколайович

Заставнівський район

Бабинська сільська рада - Щітко Петро Петрович

Баламутівська сільська рада - Лучик Володимир Єфремович

Боянчуцька сільська рада - Найдиш Іван Васильович

Брідоцька сільська рада - Спіжавка Любов Іванівна

Васловівська сільська рада - Вінничук Ольга Василівна

Вербовецька сільська рада - Бондарчук Григорій Юхимович

Веренчанська сільська рада - Бойчук Володимир Дмитрович

Горішньошеровецька сільська рада - Савчишин Михайло Ярославович

Горошовецька сільська рада - Житарюк Ілля Іванович

Добриновецька сільська рада - Лаврін Валерій Панасович

Задубрівська сільська рада - Гончирюк Віталій Миколайович, Політична партія "Наш край"

Звенячинська сільська рада - Фантух Тарас Мар’янович

Кадубовецька сільська рада - Ткачук Ілля Дмитрович

Онутська сільська рада - Ковалюк Микола Васильович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Погорілівська сільська рада - Зоникова Галина Георгіївна

Репужинецька сільська рада - Копчук Василь Дмитрович

Ржавинецька сільська рада - Шафер Віталій Вікторович

Хрещатицька сільська рада - Косоловська Марія Степанівна

Чорнопотіцька сільська рада - Максимчук Микола Григорович

Чуньківська сільська рада - Довгий Корнелій Дмитрович

Юрковецька сільська рада - Смеречанська Марія Дмитрівна

Кельменецький район

Бузовицька сільська рада - Перчук Тетяна Василівна, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Бурдюзька сільська рада - Піхут Андрій Васильович

Лівинецька сільська рада - Гермак Андрій Васильович

Лукачівська сільська рада - Косташ Віктор Олександрович

Нелиповецька сільська рада - Плаксійчук Семен Семенович

Оселівська сільська рада - Шепенюк Алла Олександрівна

Кіцманський район

Берегометська сільська рада - Храпко Григорій Васильович

Білянська сільська рада - Унгурян Роман Васильович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Борівецька сільська рада - Гордей Олександр Ананійович

Брусницька сільська рада - Загарія Іван Теофілович

Валявська сільська рада - Стасюк Андрій Васильович

Верхньостановецька сільська рада - Харітон Василь Дмитрович

Глиницька сільська рада - Гатеж Іван Ілліч

Давидівська сільська рада - Прунчак Михайло Васильович

Драчинецька сільська рада - Прокопець Корній Сільвесторович

Дубовецька сільська рада - Орлецький Микола Юрійович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Іванковецька сільська рада - Добровольський Олексій Денисович

Киселівська сільська рада - Федоряк Валерій Васильович

Кліводинська сільська рада - Ножихін Іван Миколайович

Лашківська сільська рада - Нечай Борис Васильович

Малятинецька сільська рада - Маруняк Іван Георгійович

Мамаївська сільська рада - Угринчук Сергій Захарійович

Нижньостановецька сільська рада - Гуля Іван Дмитрович

Оршовецька сільська рада - Флорескул Степанія Семенівна

Ошихлібська сільська рада - Канюк Тарас Олександрович

Ставчанська сільська рада - Тодорович Іван Іванович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Стрілецько-Кутська сільська рада - Вудвуд Василь Костянтинович

Суховерхівська сільська рада - Ткачук Юрій Юрійович

Хлівищенська сільська рада - Руснак Роман Васильович

Шипинецька сільська рада - Нявчук Василь Корнилович

Шишковецька сільська рада - Добровольський Олексій Георгійович

Южинецька сільська рада - Танасійчук Катерина Іванівна

Новоселицький район

Берестянська сільська рада - Кочурка Раду Порфирович

Боянська сільська рада - Деменчук Георгій Аурелович

Ванчиковецька сільська рада - Каланча Маріан Володимирович

Диновецька сільська рада - Істратій Володимир Георгійович

Довжоцька сільська рада - Долган Олег Леонідович

Жилівська сільська рада - Антонюк Ілля Опанасович

Зеленогайська сільська рада - Лакуста Дмитро Васильович

Костичанівська сільська рада - Лупой Володимир Сергійович

Котелівська сільська рада - Зеліско Володимир Леонтійович

Магальська сільська рада - Нандриш Олена Троянівна

Малинівська сільська рада - Мудряк Олександр Іванович

Маршинецька сільська рада - Нікітович Георгій Іванович

Припрутська сільська рада - Бабій Аурел Васильович

Рингацька сільська рада - Андронюк Василь Ілліч

Рідківська сільська рада - Корнецький Василь Іванович

Рокитненська сільська рада - Роман Оксана Олексіївна

Слобідська сільська рада - Федоряк Василь Михайлович, Аграрна партія України

Строїнецька сільська рада - Кукуряк Маріан Ілліч

Тарасовецька сільська рада - Кохал Ігор Володимирович

Топорівська сільська рада - Дутчак Іван Миколайович

Фороснянська сільська рада - Щербанюк Флор Леонтійович

Черленівська сільська рада - Ротар Олександр Георгійович

Чорнівська сільська рада - Бота Георгій Миколайович

Щербинецька сільська рада - Сімак Зінаїда Петрівна

Путильський район

Дихтинецька сільська рада - Труфен Микола Власійович

Довгопільська сільська рада - Лахман Петро Юрійович

Киселицька сільська рада - Чевюк Петро Іванович

Конятинська сільська рада - Комариця Олександр Петрович

Підзахаричівська сільська рада - Андрюк Орися Федорівна

Розтоківська сільська рада - Джуряк Марія Андріївна

Селятинська сільська рада - Бойчак Андрій Олександрович

Сергіївська сільська рада - Маковійчук Микола Юрійович

Шепітська сільська рада - Полянчук Валерій Кузьмович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Яблуницька сільська рада - Кумариця Володимир Михайлович

Сокирянський район

Білоусівська сільська рада - Шевчук Олександр Васильович

Братанівська сільська рада - Лєснік Василь Миколайович

Василівська сільська рада - Зелений Анатолій Васильович

Вітрянська сільська рада - Фрицак Вадим Васильович

Волошківська сільська рада - Гуйван Олег Іванович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Гвіздовецька сільська рада - Гангал Іван Володимирович

Грубнянська сільська рада - Кутейніков Олександр Степанович

Корманська сільська рада - Базелюк Олеся Дмитрівна

Кулішівська сільська рада - Калабалик Сергій Сергійович

Ломачинецька сільська рада - Петрик Наталя Михайлівна

Лопатівська сільська рада - Коцман Віктор Іванович

Михалківська сільська рада - Шустовський Олександр Миколайович

Ожівська сільська рада - Шевчук Раїса Миколаївна

Олексіївська сільська рада - Гончар Іван Миколайович

Романковецька сільська рада - Ваданюк Валерій Васильович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Селищанська сільська рада - Новоженя Віталій Іванович

Сербичанська сільська рада - Братушко Михайло Дмитрович

Шебутинецька сільська рада - Чорний Віталій Петрович

Сторожинецький район

Банилово-Підгірнівська сільська рада - Абрамчук Валерій Антонович

Бобовецька сільська рада - Григорчук Василь Дмитрович

Буденецька сільська рада - Федорян Микола Костянтинович

Верхньопетровецька сільська рада - Волар Іюра Іванович

Давидівська сільська рада - Войцицький Станіслав Леопольдович

Зруб-Комарівська сільська рада - Сумарюк Володимир Ілліч

Їжівська сільська рада - Піцул Анатолій Дмитрович

Кам'янська сільська рада - Гідора Василь Іванович

Панківська сільська рада - Казюк Сергій Олексійович

Комарівська сільська рада - Бажура Світлана Іванівна

Костинецька сільська рада - Возний Сергій Володимирович

Чудейська сільська рада - Падурі Василь Миколайович

Михальчанська сільська рада - Шевчук Захарій Іванович

Нижньопетровецька сільська рада - Федорян Георгій Григорович

Новобросковецька сільська рада - Малованюк Іван Дмитрович

Ропчанська сільська рада - Олар Ілля Георгійович

Старобросковецька сільська рада - Прунь Ілля Михайлович

Старожадівська сільська рада - Савчук Іван Васильович

Череська сільська рада - Боднарюк Михайло Радович

Старокрасношорська сільська рада - Луптович Віктор Юзефович

Слобода-Комарівська сільська рада - Дульгер Любов Георгіївна

Хотинський район

Анадольська сільська рада - Ткач Володимир Іванович

Атацька сільська рада - Проскурняк Сергій Петрович, політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Біловецька сільська рада - Чуравіна Зінаїда Афанасіївна

Бочковецька сільська рада - Боднар Ніна Григорівна

Ворничанська сільська рада - Заплітний Валентин Іванович

Грозинецька сільська рада - Гавриш Василь Іванович

Данковецька сільська рада - Онуцький Григорій Іванович

Зарожанська сільська рада - Паур Микола Ярославович

Каплівська сільська рада - Тісногуз Світлана Михайлівна

Колінковецька сільська рада - Мельник Дмитро Іванович

Круглицька сільська рада - Заплітний Михайло Іванович

Крутеньківська сільська рада - Стрижиборода Віктор Миколайович

Малинецька сільська рада - Плаксива Зінаїда Юхимівна

Пашковецька сільська рада - Корнівська Світлана Михайлівна

Перебиковецька сільська рада - Дронь Віктор Васильович

Рухотинська сільська рада - Докієн Валентин Іванович

Санковецька сільська рада - Стрільчук Ніна Сергіївна

Шиловецька сільська рада - Гончар Станіслав Сергійович

Шировецька сільська рада - Боднарюк Галина Іванівна

Ярівська сільська рада - Доскальчук Ксенія Михайлівна.
Рейтинг:
(голосів: 1)
2-11-2015, 13:22
Коментарів 0 Переглядів 5841

загрузка...
На Буковині через снігову негоду на трасі перекинувся легковик - фото
Пригода сталася сьогодні вранці у межах населеного пункту Атаки Хотинського району
На Буковині через переохолодження помер 45-річний чоловік
Його тіло знайшли у Путильському районі
Продан підтвердив скасування фестивалю «Маланка-фест»
Організатори відмовилися його проводити
Популярне Коментують
• Новини
Трохимич ся вертає, а Вася знимкує кіно. Блог Мостіпаки
Про головні політичні події в регіоні - у блозі Олександра Мостіпаки
загрузка...
Передплачуй газету "Молодий буковинець" та вигравай подарунки!

Передплачуй газету "Молодий буковинець" на 2019 рік та отримуй шанс виграти 10 000 гривень та ще 100 корисних подарунків
Санаторії Закарпаття - де лікуватись і зустріти Новий Рік 2019? (на правах реклами)

Святкування Нового Року в Закарпатті як завжди особливе і залишає, лише казкові та незабутні враження, адже тут споконвічно зберігають народні гуцульські традиції та звичаї
Раки зимують у RAKI HOUSE – першій раковарні Чернівців (на правах реклами)

На вас чекає особливе меню – такого ви ще не смакували. Окрім раків, тут приготують й інші морепродукти, м'ясо, гарніри та десерти. У RAKI HOUSE ви можете скуштувати мідії і рапани 4-ьох видів приготування
Професійне прання: де шукати хімчистки у Чернівцях (на правах реклами)

Пропонуємо вашій увазі місця, де їх шукати, – хімчистки у Чернівцях.