Салон кераміки «Експо» закрили через конфлікт співвласниць

Публікації
3 357
0
Між співвласницями салону керамічної продукції "Експо", що на вулиці Чкалова, розпочався конфлікт. Двоє підприємців не можуть поділити торговий центр, який не працює вже приблизно місяць. Одна зі співвласниць Наталія ФОМІНА стверджує, що інша співвласниця Марина Догозашвілі нині грубо перешкоджає її бізнесовій діяльності.

– Раніше ми з нею в магазині "Експо" продавали кераміку, – каже Н. Фоміна. – Нещодавно вона сказала, що хоче припинити бізнесову діяльність. Я замислилася над тим, щоби викупити її частину власності. Провели експертну оцінку вартості, визначили ціну. Однак Марина не погодилася з тією сумою – назвала набагато вищу.

Підприємець каже, що 16 липня до приміщення магазину приїхали працівники Першотравневого райвідділу міліції та шестеро невідомих їй людей. Вони, за словами жінки, захопили приміщення.

– Вони вигнали із залу всіх працівників магазину та покупців, – каже Наталія Фоміна. – Дехто не встиг навіть забрати свої покупки. Встановили нові замки. Нині ми не можемо потрапити ні до магазину, ні до цеху, де зберігається більшість товарів, які ми продаємо. Наш колектив упродовж двох тижнів сидів під магазином, намагався туди пробратися. До нас приходила податкова, адже клієнти скаржилися на те, що не можуть забрати товар, за який вони заплатили. Проте невдовзі якимось дивом я змогла перепиляти один із замків магазину та увійти до приміщення. Знайшла запасні ключі, якими намагалася відчинити двері цеху. Проте вони були залиті спеціальним клеєм. Тоді ми їх вибили.

Після цього жінка домовилася про оренду в приміщенні колишнього клубу "Реактор", який знаходиться неподалік. "Ми звернулися до Марини з проханням, щоби вона впустила нас до салону для того, щоби забрати наш товар зі складу до нового орендованого приміщення, – каже пані Наталія. – Спочатку вона погодилася, і ми змогли забрати лише частину товарів. Однак пізніше жінка заборонила нам заходити до магазину: найняла охоронців. У мене є багато фото, на яких охоронці мене не впускають до салону. Перевіряли вміст моєї сумки".

Жінка каже, що неодноразово зверталася за підтримкою до силових структур, подала заяву до суду. Однак відповіді вона досі не отримала.

У понеділок, 8 серпня, приблизно о 15.00 салон "Експо" відчинили. На сходах біля входу до приміщення сиділа дівчина, яка гукнула кореспондентові "МБ", що магазин не працює. Вона вказала нам на чорне авто, яке стояло поблизу салону, і сказала, що там сидить співвласниця Марина Догозашвілі. В автомобілі жінка переглядала відео на ноутбуці. Говорити з кореспондентом "МБ" підприємець не захотіла.

Працівники міліції були присутні під час "захоплення" магазину 16 липня лише для того, щоб охороняти правопорядок. Про це "МБ" повідомив начальник Першотравневого райвідділу міліції Григорій ЮРКУ.

– Обидві співвласниці посварилися між собою, – каже Г. Юрку. – Співвласниці не могли поділити між собою товар. Я порадив їм звернутися до Господарського суду. Адже лише він може поділити їхнє майно та вирішити суперечку. (Микола КОБИЛЮК)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Івасюк та Кузнєцова – на Театральній площі: у Чернівцях відтворили перше виконання «Червоної рути»
6 769
Назвали десятку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найвищі бали
6 483
Через затори і нові дорожні знаки: чому перенесли зупинки у Чернівцях
5 782
Роздають сміттєві контейнери: хто з чернівчан може їх отримати безкоштовно
5 314
"Був добрим і відкритим": на війні загинув воїн з Буковини Василь Гулей
4 062
"Був прихильним до людей": у Чернівцях попрощалися з журналістом і письменником Анатолієм Томківим
3 779
«Був опорою, підтримкою, всім». У Чернівцях попрощалися із воїном Тарасом Винником
3 736
«Циркуль, ти назавжди в наших серцях»: бійці буковинської тероборони – про побратима Віктора Цироніна
3 633
Коли настане зима у цьому році і якою вона буде: неочікуваний прогноз кліматолога
3 560
«Спокійно в нас не буває ніколи»: до дитячої лікарні щодня потрапляють діти через ДТП, падіння, удари
3 398


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.