Бойовики обстріляли Станицю Луганську, загинула жінка - Геннадій Москаль

Події на Сході України / Новини України / новини
982
0
Бойовики обстріляли Станицю Луганську, загинула жінка - Геннадій Москаль

З вечора 26 червня до ранку суботи бойовики майже безперервно обстрілювали Станицю Луганську з мінометів, стрілецької зброї та протитанковими керованими ракетами (ПТУР).

Про це повідомив глава Луганської ОВЦА Геннадій Москаль.

"Найбільш інтенсивних вогневих ударів було завдано в період із 20.30 до півночі. Міни вибухали в тому числі в самому центрі селища, тут пошкоджений вузол зв’язку. Одна з протитанкових ракет увіткнулася в землю, але не вибухнула, прямо біля будівлі РДА. Залишки мінометної міни (хвостова частина) розбили вікно й залетіли в один із кабінетів районної адміністрації", - повідомив Москаль.

На вулицях 1 Травня та Барбашова внаслідок прямих влучень згоріли два приватні будинки.

За даними Москаля, під час нічного обстрілу на вул. Донецькій під вогонь потрапила й загинула місцева мешканка (її вік зараз з’ясовується).

"З учорашнього дня в селищі та 8 прилеглих селах відсутнє світло, відповідно, немає центральної води й дуже ускладнений зв'язок. Електроенергія в цю частину району постачається з Росії через окуповані території", - йдеться у повідомленні.

У Станицю направлені сили ДержНС, які забезпечать ключові об’єкти життєдіяльності електроенергією за допомогою генераторів, а також розвозитимуть спецтранспортом воду місцевим мешканцям.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях завтра відкриють найбільший торговий центр «Bukovyna Mall»
31 261
Блогерка йшла пішки зі Львова до Чернівців: подорож тривала шість днів
18 195
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
17 819
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
12 920
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
12 338
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
10 441
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
9 128
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
8 034
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
6 733
Такі кольори принесуть невдачу: які іграшки краще не вішати на ялинку 2026 року
5 851