Бойовики вимагають від Києва амністії

Події на Сході України / Новини України / новини
1 118
0
Бойовики вимагають від Києва амністії

Один із лідерів визнаного в Україні терористичним угруповання "ДНР" Денис Пушилін вимагає від Києва ухвалити закон про амністію.

Як заявив Пушилін, якого з посиланням на сепаратистів цитує Радіо Свобода, цей закон є "невід’ємним елементом, який дозволить провести вибори на Донбасі".

"Без цього закону виборів бути не може", – сказав Пушилін.

Він додав, що цей закон був ухвалений у вересні минулого року, проте його не підписав президент Петро Порошенко.

Наприкінці минулого місяця Порошенко заявив, що діалог із Донбасом можливий після проведення там чесних виборів.

Мінські угоди, підписані у лютому 2014 року, передбачають відновлення повного контролю над державним кордоном із боку уряду України в зоні АТО. Відновлення контролю має розпочатися в перший день після місцевих виборів, які мають проводитися відповідно до українського законодавства та на підставі конституційної реформи, до кінця 2015 року.

Угода також передбачає "забезпечити помилування і амністію шляхом введення в силу закону, що забороняє переслідування і покарання осіб у зв’язку з подіями, що відбувалися в окремих районах Донецької та Луганської областей України". Влада України тоді заявляла, що амністіяучасників подій на сході України здійснюватиметься лише в рамках закону, ухваленого Верховною Радою, про помилування лідерів бойовиків не йдеться.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мільйони гривень – за рік: хто з посадовців Буковини отримує рекордну зарплату
41 111
Ранкова ДТП у Чернівцях на вулиці зі жвавим трафіком, рух ускладнений
34 161
У Чернівцях апеляція за позовами ТЦК масово скасовує рішення судів щодо фіктивних розлучень
27 587
У Чернівецькій ОВА облаштовують входи до ліфта: прорізи роблять на місці вікон
25 253
Нічна атака РФ: 172 ударні дрони по Україні, є влучання
24 456
Ворожі дрони над Буковиною та викриття банди організаторів підпільного казино. Головні новини
21 943
У Чернівцях готуються підняти ціни на проїзд: якою може бути вартість
20 594
Головна проблема – освітлення: як стадіон «Буковина» готують до вимог УАФ та УПЛ
19 922
У Чернівцях викрили директорку турфірми, яка ошукала клієнтів на 1.3 мільйона
18 526
Клічук розповів, де залишатиме своє авто після заборони паркування біля мерії Чернівців
17 442