Росія розгорнула на Донбасі системи, які можуть запускати ядерні боєголовки, - НАТО

Події на Сході України / Новини України / Новини світу / новини
1 089
0
Росія розгорнула на Донбасі системи, які можуть запускати ядерні боєголовки, - НАТО

Росія розгорнула на сході України обладнання, яке може бути використане для запуску ядерних боєголовок. Про це заявив командувач військами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав, передає ТСН з посиланням на агентство Bloomberg.

Брідлав зазначив, що немає "прямих доказів" того, що Кремль розгорнув ядерну зброю на Донбасі, але "це не означає, що цього не сталося".

"Багато систем, які росіяни використовують для доставки ядерної зброї, є системами подвійного призначення - вони можуть бути або звичайні або ядерні - і деякі з цих систем розгорнуті", - сказав Брідлав.

Насильство в східних регіонах України триває, незважаючи на перемир'я. НАТО звинувачує президента Росії Володимира Путіна в умисній дестабілізації східноукраїнських областей після анексії Криму в минулому році.

"Нам не потрібно робити які-небудь корективи наших ядерних сил. В першу чергу, у нас є захищений, безпечний і дуже здібний потенціал відповідного ядерного удару, і наше завдання - зберегти його", - сказав Брідлав.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
73 050
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
66 074
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
35 412
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
30 439
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
29 980
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
24 694
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
23 127
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
22 456
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
18 855
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 254