У Маріуполі протестували проти демілітаризації Широкиного

Події на Сході України / Новини України / новини
1 035
0
У Маріуполі протестували проти демілітаризації Широкиного

У Маріуполі на площі поваленого Леніна на мітинг зібралося кілька тисяч осіб, які виступають проти виводу військових з Широкиного.

Як повідомляє сайт міста Маріуполя, на грудях у більшості червоні макі, як символ Перемоги у ВВв і віри в перемогу у нинішній війні.

В руках у мітингувальників державні прапори України і плакати, що закликають до миру. Традиційно спочатку усі присутні заспівали гімн і помолилися за Україну.

Як передає маріупольський сайт, серед мітингувальників помічений міський голова Юрій Хотлубей з яскраво-червоним маком на грудях. Також на мітингу був присутнім нардеп і колишній комбат "Донбасу" Семен Семенченко. Він сказав, що "донбасівці" підкоряються нацгвардії, але він, як і усі його підлеглі не хоче, щоб віддавався наказ - покинути Широкине.

Семенченко заявив, що якщо допустити демілітаризацію, то лінія розмежування повинна пройти за Широкине. Її також можна допустити у тому випадку, якщо буде призначений конкретний відповідальний, який піде у відставку, якщо Широкине буде здано.

Також, як передає міський сайт, перед маріупольцями виступила громадська діячка Анастасія Богданович. Вона звинуватила міського голову в тому, що він ніяк не може вплинути на виші міста, для того, щоб ректори відправили студентів допомагати будувати укріплення. Він також ніяк не впливає на населення Маріуполя.

"На Лівому березі в магазинах одні сепаратисти. Я кожного разу беру в трубку телефон і викликаю СБУ",- заявила вона.

Громадську діячку підтримали мітингуючі, а Хотлубея освистали.

Активісти у свою чергу збирали підписи протии демілітаризації Широкиного. Мітинг завершився зачитуванням резолюції.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10
Мільйони гривень – за рік: хто з посадовців Буковини отримує рекордну зарплату
41 235
У Чернівцях апеляція за позовами ТЦК масово скасовує рішення судів щодо фіктивних розлучень
27 627
У Чернівцях готуються підняти ціни на проїзд: якою може бути вартість
20 605
Головна проблема – освітлення: як стадіон «Буковина» готують до вимог УАФ та УПЛ
20 020
У Чернівцях викрили директорку турфірми, яка ошукала клієнтів на 1.3 мільйона
18 614
Клічук розповів, де залишатиме своє авто після заборони паркування біля мерії Чернівців
17 524
Затримали з каністрою пального біля підстанції: іноземець готував підпал енергооб’єкта у Чернівцях
17 013
В Україну йде різке похолодання: коли зміниться погода
16 888
На Буковині попрощаються із загиблим солдатом Тарасом Шевченком
12 619
У Чернівцях посадовців мерії судитимуть за ремонт дороги з переплатою у 3,4 млн грн
11 773