Тристороння контактна група обговорює відведення танків та зброї калібру до 100 мм

Події на Сході України / Новини України / новини
1 304
0
Тристороння контактна група обговорює відведення танків та зброї калібру до 100 мм

Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі обговорює розширене відведення техніки від лінії зіткнення, у тому числі танків та зброї калібру до 100 мм, щоб знизити напругу в регіоні.

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці речниця представника української сторони у контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

"Щоб знизити напругу у регіоні, зараз обговорюється двостороннє відведення танків, 80-мм мінометів, а також зброї калібру до 100 мм... Мова йде про послідовний і синхронізований за часом процес. Це питання обговорюється зі всіма зацікавленими сторонами", - зазначила речниця.

Вона підкреслила, що це ініціатива української сторони, яка продовжує і розширює досягнуті 12 лютого Мінські домовленості.

Водночас, як повідомляє Reuters, цю інформацію підтвердили й у самопроголошеній "ДНР". Так званий глава уряду "республіки" Денис Пушилін заявив, що наразі готується документ, який визначить порядок відведення танків від лінії зіткнення.

Нагадаємо, що українська сторона відвела своє важке озброєння та надає представникам місії доступ для перевірки у місцях його утримання.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Скандал у Чернівецькій ОВА: волонтерка заявила, що її центр допомоги воїнам обікрали
76 170
Відкриття ТРЦ «Bukovyna Mall» та скандал у Чернівецькій ОВА: головне за добу
73 175
«Тут культура кави вища»: у Чернівцях подружжя з Курахового відновило власний бізнес
41 422
Сьогодні у Чернівцях відкриють ТРЦ Bukovyna Mall: які маршрутки туди везуть
32 709
У Чернівцях маршрут №13 стане комунальним: розрахунок за проїзд лише безготівковий
31 146
Віддали життя у боях за Україну: у громадах Буковини попрощаються із загиблими воїнами
25 537
«Доводилося виходити вночі»: як бізнес у Чернівцях працював під час тривалих знеструмлень
24 374
Блогерка, що йшла пішки від Львова до Чернівців, та підготовка до відкриття Bukovyna Mall. Головні новини
24 013
Колядували та отримували подарунки: у Чернівцях відкрили найбільший ТРЦ «Bukovyna Mall» – фото
20 344
«Там життя може обірватися будь-якої миті»: прикордонник із Буковини з перших днів на війні — відео
15 967