У Соледарі тривають переговори щодо припинення вогню у Дебальцевому

Події на Сході України / Новини України / новини
1 210
0
У Соледарі тривають переговори щодо припинення вогню у Дебальцевому

Представники Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню проводять переговори у Соледарі.

Про це інформує прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

"У м. Соледарі Донецької області тривають переговори учасників Спільного центру з контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (від України — генерал-майор Олександр Розмазнін, спостережної місії ОБСЕ та Російської Федерації — генерал-майор Олександр Вязніков) за участю представників "ЛНР" Дейнего та "ДНР" Пушиліна", - йдеться в повідомленні.

У Генштабі заявили, що представники другої сторони не сприяють об’єктивному висвітленню подій навколо Дебальцевого, блокують виїзд представників місії ОБСЕ, посилаючись на неможливість убезпечити спостерігачів.

"При цьому команди на припинення штурмових дій та припинення вогню представники "ЛНР" та "ДНР" своїм поплічникам не віддають, обгрунтовуючи свої дії відсутністю зв’язку з передовими підрозділами та відсутності підзвітності керівникам самопроголошених республік", - зазначили у прес-службі.

Викликають подив українських військових і заяви бойовиків, які звинувачують сили АТО в обстрілах міста Дебальцево.

Після настання режиму припинення вогню бойовики самі визнали, що вони його порушили. Зокрема представник "міноборони" терористів "ДНР" Басурін особисто заявляв про те, що бойовики не припинили обстріли Дебальцевого і мають право його обстрілювати оскільки це, на його думку, "їхня" територія.

Дана заява була оприлюднена на фоні того, що достеменно відомо, що в місті знаходиться близько 5 тисяч мешканців. Одночасно терористи заявляють, що вони не обстрілюють міста з мирними жителями.

"Командування АТО уважно ставиться до спостережної місії ОБСЕ. Всі пересування міжнародних спостерігачів погоджуються з командуванням, і українські підрозділи своєчасно інформуються про рух місії", - йдеться в повідомленні.

У Генштабі підкреслюють, що українські бійці діють в рамках мінських домовленостей.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У мікрорайоні Чернівців - пожежа: горить велика територія
16 897
У Чернівцях студенти-пенсіонери відгуляли випускний
12 978
У Чернівцях біля ліцею дитина зламала дерево сакури: мати просто спостерігала - відео
8 533
У холодильнику у дитсадку зберігали пиво: у Чернівцях перевірили харчоблоки і виявили серйозні порушення
8 009
Вийшли всім селом із прапорами та калачами: на Буковині зустріли воїна, який повернувся з полону - відео
5 513
У Чернівцях викрили жінку, яка поцупила з храму електричний сходовий підйомник для людей з інвалідністю
5 470
П'ять квартир та офіс дружини: що задекларував новий головний прокурор Буковини
5 437
Прив'язали до мотоцикла і волочили: росіяни жорстоко стратили українського полоненого
4 947
У Чернівецькому університеті стартувала вступна кампанія - фото
4 919
На Буковині - новий прокурор: хто ним став
4 366