Буковинці відправили на Схід вантажівку з допомогою

Події на Сході України / Новини Чернівців
1 135
0
Буковинці відправили на Схід вантажівку з допомогою
Буковинці відправили на Схід вантажівку з допомогою
Буковинці відправили на Схід вантажівку з допомогою

У суботу, 22 листопада буковинці ще раз довели свою небайдужість та переживання за своїх земляків, які разом з іншими бійцями захищають Батьківщину.

Цього дня до прикордонного загону прийшло чимало чернівчан, молоді, волонтерів, та просто небайдужих буковинців, які хотіли разом із вантажівкою, що відправиться на схід країни, передати частинку свого тепла аби зігріти кожного бійця АТО, повідомляє прес-служба прикордонного загону. Окрім продуктів, теплих речей та іншого майна, на схід поїдуть 1,5 тонни фруктів, які були зібрані волонтерами і громадою краю. Також, в руки захисників кордону потраплять і маскувальні сітки, які виплітали містяни в після робочий час, костюми для виконання спеціальних завдань, що дозволить зимовий час майже повністю зливатися з місцевістю, виготовлені студентськими руками. Поряд цим, на замовлення військовослужбовців буде доправлено 30 кубів лісу, частина з якого становлять пиломатеріали, що в свою чергу дасть можливість додатково обладнати фортифікаційні споруди, місця несення служби і обігріву. Щодо останнього, то бійцям також передадуть близько 15 "буржуйок" ручної роботи.

Слід сказати, що волонтерський рух набирає нових масштабніших оборотів, починається об’єднуватись та співпрацювати безпосередньо з військовими, що дає можливість розподіляти між підрозділами та надавати саме необхідне на передову.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
21 174
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
11 007
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 579
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 193
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 160
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
5 978
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 678
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
5 449
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 416
Ніколи не бажайте «всього самого найкращого»: чому так не варто казати
5 047


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.