Бойовики стягують військову техніку до Щастя Первомайська та Попасної

Події на Сході України / Новини України / новини
1 050
0
Бойовики стягують військову техніку до Щастя Первомайська та Попасної

Російська сторона продовжує нарощувати свою військову присутність на підконтрольних бойовикам територіях.

Про це на брифінгу повідомив заступник керівника ІАЦ РНБО Володимир Полевий.

"У Луганській області спостерігається стягування військової техніки та живої сили противника до міст Щастя, Первомайська, Попасної та Слов'яносербська", - сказав він.

Полевий також додав, що в цілому на окупованих територіях Донбасу зберігаються тенденції, зафіксовані останнім часом. Зокрема, терористи порушують режим припинення вогню.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.