Під Іловайськом загинули 107 українських військових і понад 300 російських, - Гелетей

Події на Сході України / Новини України / новини
2 387
0
Під Іловайськом загинули 107 українських військових і понад 300 російських, - Гелетей

У бою під Іловайськом загинули 107 українських військових. Про це повідомив міністр оборони України Валерій Гелетей в інтерв'ю одному з телеканалів, повідомляє ТСН.

"Ми наступали по всьому фронту. Ми практично оточили місто Луганськ, оточили місто Донецьк, саме через Іловайськ... Ми вже працювали на частині міста Луганськ, ми заходили в місто Донецьк... Вже найближчим часом ми очікували зачищення міста Горлівка", - наголосив Гелетей.

На його думку, саме на цій стадії Путін зрозумів, що він програв війну на Донбасі. Адже ще трошки, і основні центри тероризму будуть знешкоджені. Тому, вважає Гелетей, російський президент і вирішив ввести свої війська. Саме це кардинально змінило масштаб антитерористичної операції та ситуацію на фронті.

"Коли йде така широкомасштабна операція, в таких операціях втрати зовсім інші", - зазначив міністр. Гелетей повідомив, що вже зараз відомо про 107 загиблих під Іловайськом українських патріотів. Однак у російської сторони втрати набагато більші.

"Там набагато більше втрат. Набагато більше втрат людської сили. Але про це чомусь менше говорять. Тому що в Росії роблять все, щоб замовчати. А там більше 300 чоловік "200-х", яких повезли в Росію", - заявив він.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Центральній лікарні Чернівців нове призначення: хто замінив Куріцина
18 643
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
17 240
Отруйні двійники: що потрібно знати під час збору опеньок
15 749
“Розваги” на цвинтарі: у селі на Буковині підлітки поглумилися над могилами
9 915
В Чернівцях повністю обмежать рух транспорту на перехресті двох завантажених вулиць
5 770
Чи буде ще бабине літо: синоптикиня розповіла про погоду на Буковині
5 516
Сьогодні у Чернівцях прощаються із дружиною загиблого воїна Анжелою Бараніцькою
5 479
У Чернівцях починають опалювальний сезон: куди спершу подадуть тепло
4 733
"Яка краса!": відома синоптикиня поділилася враженнями від відвідин Чернівців - фото
4 619
26 тисяч євро за двох: у Чернівцях затримали священника УПЦ МП, який хотів незаконно переправити чоловіків за кордон
4 341


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.