Дві тонни гуманітарного вантажу привезли з Буковини на Харківщину

Події на Сході України / Новини Чернівців
1 290
0
Дві тонни гуманітарного вантажу привезли з Буковини на Харківщину

Сьогодні, 12 вересня, до міста Ізюм (Харківська обл.), де розташований перший в Україні логістично-координаційний центр допомоги військовослужбовцям, що беруть участь в антитерористичній операції, надійшов гуманітарний вантаж з Буковини.

Його доставила група волонтерів на чолі з головою Чернівецької обласної державної адміністрації Романом Ванзуряком. Підприємці, волонтери та небайдужі буковинці зібрали 2 тонни гуманітарної допомоги. Тут питна вода, продукти харчування, одяг, ліки, технічне спорядження: лопати, сокири, бензопили, генератор, казани, дощовики, шкарпетки, термобілизна, 18 карематів та 18 спальників, 2 військових брезенти, 15 пар взуття.

Весь цей гуманітарний вантаж через логістичний центр буде доставлений українським військовим в зону АТО.

Для підняття духу військовослужбовців волонтери також привезли від буковинських дітей розфарбований "лист надії", де вони написали свої побажання та сподівання, що всі повернуться живими, і війна завершиться перемогою.

За словами Романа Ванзуряка, наразі існує велика проблема із безпекою буковинських волонтерів, які доставляють допомогу військовослужбовцям до зони АТО. Тож метою поїздки до Харківщини є відпрацювання логістики доставки гуманітарних вантажів із Чернівецької області в зону проведення антитерористичної операції.

Голова Харківської облдержадміністрації Ігор Балута запевнив, що місцева влада забезпечить всебічне сприяння у функціонуванні логістично-координаційного центру.

"Створення логістично-координаційного центру - хороша ініціатива, спрямована на те, щоб поліпшити логістику постачання гуманітарної допомоги в зону АТО. Базовою точкою було обрано місто Ізюм, який орієнтований більше на донецький напрямок. Також ми плануємо створити ще один логістичний центр в Куп'янську, який обслуговуватиме луганський напрямок. Там теж підготовлять складське приміщення, куди буде доставлятися гуманітарна допомога з різних регіонів України. Всю координацію дій здійснюватимуть волонтери ", - розповів Ігор Балута.

Нагадаємо, що під час зустрічі 13 серпня голови Чернівецької та Харківської обласних державних адміністрацій Роман Ванзуряк та Ігор Балута домовилися про створення на базі одного з підприємств Ізюмського району логістичного центру, куди будуть доставлятися гуманітарні вантажі з Буковини.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Чернівцях колишній начальник фіскальної служби почав самовільне будівництво у заповіднику
19 692
Купують сітками: на ринках Чернівців ціни на капусту рекордно низькі
13 599
У селі на Буковині жінка з кількаметрової висоти впала з кладки у річку
12 857
З одного боку – скеля, з іншого – крутий схил: на Буковині розпочали ремонт гірського серпантину
8 928
Сильні заморозки і дощ з мокрим снігом: на Буковині у вихідні погіршиться погода
8 605
"Так сильно ще не смерділо": чернівчани скаржаться на сморід у різних частинах міста
8 195
«Що нам тепер робити? Помирати?»: на Буковині мобілізували чоловіка, батьки якого обоє з інвалідністю — відео
7 162
Старшокласники будуть навчатися не всюди: які школи у Чернівцях стануть ліцеями
6 614
Прокуратура вважає, що в Чернівцях діяла ОЗГ, яка розтратила 2,2 млн грн "Міськсвітла"
6 587
На Прикарпатті чоловік знайшов два гігантські білі гриби
5 994


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.