Weather

Луганськ 18 діб живе без світла, води і зв’язку

Події на Сході України / Новини України / новини
1 503
0
Луганськ 18 діб живе без світла, води і зв’язку

Тривалий час ситуація в Луганську залишається вкрай критичною. Про це повідомляє прес-служба Луганської міської ради.

В ніч з 19 на 20 серпня в обласному центрі тривали збройні протистояння, є нові руйнування житлових будівель та інших об'єктів міської інфраструктури.

"Протягом 18 днів люди змушені жити в умовах відсутності світла, води, мобільного та стаціонарного зв'язку. Відновити енергопостачання не представляється можливим через постійні бойових дій на території міста", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в середу.

За інформацією мешканців, в результаті попадання мін постраждали житлові будинки по вулиці Леніна, Градусова, в районі Городка.
У місті продовжують продавати хліб і найнеобхідніші продовольчі товари. Однак поставок продуктів харчування, медикаментів і палива в місто давно немає. Також протягом декількох місяців не виплачуються зарплати, пенсії та соціальні виплати, наголошується в повідомленні.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують