За останню добу загинув один український військовий

Події на Сході України / Новини України / новини
1 892
0
За останню добу загинув один український військовий

За останню добу в зоні АТО загинув один український військовий, 11 отримали поранення.

Про це повідомив речник Інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко сьогодні на брифінгу в Києві.

За його словами, за останню добу загинув один український військовослужбовець, ще 11 отримали поранення.

Всі поранені доставлені до медичних закладів, їм надано необхідну медичну допомогу.

Також протягом останньої доби терористи 25 разів обстріляли блокпости та позиції сил антитерористичної операції.

Зокрема, було обстріляно позиції АТО в районах н.п. Піски, Мирна Долина, Майорське, Червона Зоря, Стукалова Балка, Кожевня, Авдіївка, Дмитривка, Степанівка, Маринівка, Гайове, Червонопартизанськ та аеропорт Луганськ.

Також продовжувалися обстріли підрозділів Державної прикордонної служби України та Збройних сил України з території Російської Федерації, наголосив Лисенко.

Зокрема, з мінометів був обстріляний прикордонний пункт пропуску "Маринівка", з установок "Град-П" – селища Амвросіївка та Степанівка. Установки "Град-П" є переносною модифікацією реактивних систем залпового вогню, постріли з яких не фіксуються зі супутників, наголосив речник РНБО.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
У Центральній лікарні Чернівців нове призначення: хто замінив Куріцина
17 680
У Чернівцях раптово померла молода працівниця центру підвищення кваліфікації
16 652
Отруйні двійники: що потрібно знати під час збору опеньок
13 339
“Розваги” на цвинтарі: у селі на Буковині підлітки поглумилися над могилами
8 835
В Чернівцях повністю обмежать рух транспорту на перехресті двох завантажених вулиць
5 276
Сьогодні у Чернівцях прощаються із дружиною загиблого воїна Анжелою Бараніцькою
5 049
У Чернівцях починають опалювальний сезон: куди спершу подадуть тепло
4 491
Які підприємства на Буковині визначають критично важливими: оновили критерії
3 916
"Яка краса!": відома синоптикиня поділилася враженнями від відвідин Чернівців - фото
3 450
26 тисяч євро за двох: у Чернівцях затримали священника УПЦ МП, який хотів незаконно переправити чоловіків за кордон
3 261


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.