На Луганщині палає Лисичанський НПЗ (відео)

Події на Сході України / Новини України / новини
1 403
0
На Луганщині палає Лисичанський НПЗ (відео)

На Лисичанському нафтопереробному заводі виникла пожежа, повідомила в.о. голови Луганської облдержадміністрації Ірина Верігіна.

"Горить Лисичанський НПЗ: ємність на 50 тис. тонн для зберігання нафтошламів, дві ємності по 20 тонн бензину, горить склад для зберігання сірки", - написала в.о. голови Луганської облдержадміністрації на своїй сторінці у Facebook.



Нагадаємо, що власник Лисичанського НПЗ - російська "Роснефть" раніше планувала запустити завод влітку 2014 року.

Постачання нафти на Лисичанський НПЗ припинилися ще у березні 2012 року через його збитковість. На той момент завод належав компанії ТНК-BP, яку згодом придбала російська держкомпанія "Роснефть".

Завод є "наймолодшим" з українських нафтопереробних підприємств. Його загальна потужність - близько 7 млн тонн нафтової сировини на рік. Завод здатний випускати паливо стандарту Євро-4, а також партії ДТ стандарту Євро-5.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Збив людину на смерть і втік: на Буковині розшукали підозрюваного у смертельній ДТП
8 024
«Перець дешевший, а баклажан дорожчі»: у скільки обійдеться цьогоріч заготувати овочі на зиму
4 214
Знову аварія з мотоциклом на Буковині: постраждали 17-річні хлопець та дівчина
3 451
У Чернівцях попрощалися із 29-річним воїном Тарасом Винником - фото
3 435
«Показушна історія» чи реальна боротьба? На Буковині відкрили десятки кримінальних справ на посадовців
3 154
Знову ДТП на Буковині: авто врізалося у стовп, травмувався підліток
3 143
8 вересня: церковне свято сьогодні, що гріх робити на Другу Пречисту
2 843
«Моє життя – пригода, і вона триває»: ветеран із Чернівців написав п’єcу про випадок на війні
2 703
Здає в оренду нерухомість: стало відомо, де зараз перебуває ексглава "ЛНР" із Буковини
2 504
«Місцеві просили забрати їх в Україну»: комроти 82 Буковинської бригади – про Курський наступ
2 442


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.