На виготовлення дракона маланкарі з Горбова витратили 25 тисяч

фоторепортаж / Новини Чернівців / топ новини / новини / маланка
7 874
0
На видовищного дракона, який сьогодні прибув у Чернівці на “Маланку-фест”, маланкарі з Горбова витратили щонайменше 25 тисяч гривень. Зробили конструкцію учасники колективу “Маланка з Горбова”.

- Я дуже щасливий приїхати у Чернівці й дарувати радість людям, - говорить учасник колективу Тіту Кришнару. - Наш дракон зроблений зверху на “Мерседесі”. Які матеріали? Залізо, дерево, піна, різноманітні шланги, конпресор, фарба, ліхтарі - усе це докупи звела наша фантазія. Ні-ні, я не маю технічної освіти - просто колишній водій, який працює нині завгоспом школи.

Чоловік пригадує, що маланку у Горбові пам’ятає усе життя.

- Наша традиційна маланка іде з древніх віків, - говорить пан Тіту. - Мені 51 рік, але і у дванадцять, і у тридцять пригадую маланку. А ось з 2011-го у селі зробили перші “маски на колесах". Спершу - танк, а потім - літак. У цьому році бачите дракона. Його робила дев’ять людей і це вартувало мінімум 25 тисяч гривень.

На виготовлення дракона маланкарі з Горбова витратили 25 тисяч

На виготовлення дракона маланкарі з Горбова витратили 25 тисяч
На виготовлення дракона маланкарі з Горбова витратили 25 тисяч
На виготовлення дракона маланкарі з Горбова витратили 25 тисяч
На виготовлення дракона маланкарі з Горбова витратили 25 тисяч

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«Росіяни шукали Бандеру й атовців»: у Чернівцях небайдужі допомогли переселенцеві, який виїхав з окупації
21 776
У Чернівцях приватний перевізник відмовляється від пільгового маршруту: скаржиться на розбиту дорогу
11 077
Опалювальний сезон у Чернівцях відкладається: коли у квартирах стане тепло
10 631
Планові знеструмлення: де на Буковині 21 жовтня не буде світла
8 305
У Чернівцях попрощаються із двома відважними захисниками
8 219
Загинув через вогнепальне поранення: що відомо про відважного захисника з Буковини Бориса Филипчука
6 044
«У хаті рекордна температура – 10 градусів»: чернівчани скаржаться на холод у квартирах
6 021
Буковинський футболіст відіграв у прем'єрлізі за львівський "Рух" 58 хвилин
5 942
Ніколи не бажайте «всього самого найкращого»: чому так не варто казати
5 826
Крав гравій із Черемоша: депутату міськради на Буковині повідомили про підозру
5 537


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.