Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Ліки даровані карпатською природою (на правах реклами)

Мінеральні води - природні води з підземних джерел , що характеризуються підвищеним вмістом біологічно -активних мінеральних компонентів, які володіють специфічними фізико-хімічними властивостями , завдяки яким вони спричиняють на організм людини лікувальну дію. В залежності від хімічного складу і фізичних властивостей, мінеральні води використовують у якості зовнішнього чи внутрішнього лікувального засобу.

Кожна мінеральна вода складається зі звичайної води, газів і розчинених у ній твердих мінеральних і органічних речовин.

В результаті вживання мінеральної води відбувається сумарна дія солей, що містяться в ній, і інших речовин, що проникають через слизову оболонку в кров. Хімічний склад клітин різний. У ядрі їх є фосфор. В еритроцитах значне місце належить залізу, калію і фосфору, у міжклітинній рідині - натрію і хлору. Білок щитовидної залози характеризується своїм з'єднанням з йодом.

Очевидно, усі ці речовини, надходячи в організм із мінеральною водою, можуть диференціювати, проникати у відповідні тканини. Так само, як і при звичайних умовах травлення і засвоєння їжі і питва, поповнювати запас у тих клітках, тканинах і органах, які їх найбільше потребують і в яких мають місце порушення обміну саме цих речовин.

Дія мінеральних питних вод на організм обумовлена хімічним, механічним і термічним факторами. Ведучим є хімічний фактор, обумовлений іонним складом прийнятих вод. Іони, що містяться в мінеральній воді, потрапляючи в травний тракт, стимулюють виділення слини, а потім і секрецію шлунка. Іони входять до складу шлункового соку, тому відбуваються посилення (чи ослаблення) його секреції і зміна складу. Далі в кишечнику відбувається всмоктування іонів мінеральної води в кров і регулюється діяльність кишечника, печінки і нирок.

Гідрокарбонатні іони стимулюють шлункову секрецію, а при переході в дванадцятипалу кишку гальмують її. При нормальній чи зниженій секреції частина гідрокарбонатних іонів активує процеси утворення соляної кислоти в шлунку. Вуглекислий газ, що утвориться прицьому, сприяє розрідженню і видаленню слизу зі шлунка і нейтралізації шлункового вмісту. Зниження кислотності вмісту кишечнику гальмує утворення сечової кислоти і прискорює її виділення, перешкоджаючи утворенню каменів у нирках. Такі води розріджують мокротиння, зменшують її в'язкість і підвищують виділення з трахеї і бронхів.
З лікувальними цілями застосовують найрізноманітніші мінеральні води. Їхні властивості, класифікацію, критерії оцінки терапевтичного впливу на організм при різних захворюваннях вивчає й розробляє бальнеологія. До лікувальних відносять лише ті мінеральні води, вміст хімічних компонентів й фізичні властивості яких відповідає прийнятим нормам, розробленим на основі багаторічного досвіду лікувального застосування й спеціальних досліджень.
На сьогоднішній день продукція МПП "Алекс" представлена такими торговельними марками: "Поляна Купель-5", "Поляна Квасова-8", "Поляна Світла", "Поляна Срібна", "Лужанська" та "Шаянська". Дбайливо підібрана природою концентрація мінералів дозволяє кожному обрати мінеральну воду на свій смак. Багаторічний досвід виробництва, накопичений компанією "Алекс", дозволяє видобувати і здійснювати розлив унікальных закарпатських мінеральних вод, зберігаючи її склад у вигляді первісної формули, створеної самою природою. Виробничі потужності нашого підприємства розміщені в екологічно чистому регіоні Карпатських гір, безпосередньо біля джерел мінеральних вод.

Завдяки оптимальній концентрації іонів кальцію, магнію та фізіологічному натрій-калієвому балансу, максимально наближеному до складу внутрішнього середовища,води виробництва МПП "Алекс" чудово сприймаються організмом, злагоджуючи та коригуючи роботу усіх органів. Присутність у водах природного гідрокарбонату натрію (соди) пом'якшує їх, що позитивно впливає на стан волосся і шкіри.

Продукція від МПП"Алекс" — це джерело здоров'я і сили, з якого щедро живляться Схід і Захід, Центр, Північ і Південь нашої країни та черпають натхнення споживачі Європи і з-за океану.

Ліки даровані карпатською природою (на правах реклами)


ПОЛЯНА КВАСОВА

Особливості: Вода мінеральна природна лікувально-столова гідрокарбонатна натрієва, борна.

Природнім способом "Поляна Квасова -8" стабілізує кислотний рівень ШКТ, урівноважує водно-сольовий баланс організму, нейтралізує побічну дію ліків, переборює похмілля, відновлює обмін речовин, виводить і нейтралізує "шлаки"

Показання: При виразковій хворобі, хронічних езофагітах, гастритах, дуоденітах, виразковій хворобі шлунку та дванадцятипалої кишки, ентеритах (75-80 % гастроентерологічним хворим), колітах, панкреатитах, холециститах, гепатитах, цукровому діабеті, подагрі, ожирінні.

Поляна Квасова – це еталон лікувальних вод, унікальний та універсальний засіб для очищення організму, лікуванню багатьох хвороб, а також профілактики і загального оздоровлення.

ПОЛЯНА КУПЕЛЬ

Особливості: Вода мінеральна природна лікувально-столова гідрокарбонатна натрієва, борна, містить фтор.

Цю воду корисно вживати щоденно для відновлення в організмі втрачених мікроелементів, зміцнення імунітету, зниження рівня холестерину в крові та для схуднення.

Також вона нейтралізує зайву кислоту в шлунку, заспокоює запалені стінки слизової та зрештою вгамовує біль у животі. Заразом вона виводить токсини з організму, покращує ферментативні процеси, підсилює приплив крові до шлунка й печінки, стимулює виділення печінковими клітинами жовчі та ліквідовує печію. Крім того, "Поляна Купель" виводить із організму людини радіонукліди і ліквідує ті порушення в роботі органів, які виникли внаслідок опромінення. Також зупиняє розвиток пухлин і навіть гальмує поширення метастазів, тому можна припустити, що цілюща вода може бути гарним профілактичним засобом проти появи пухлин.

Показання: гастрити,неускладнена виразкова хвороба шлунку та дванадцятипалої кишки , холецистити, панкреатитах, гепатитах, цукровому діабеті і подагрі.

ЛУЖАНСЬКА

Особливості: Вода мінеральна природна лікувально-столова гідрокарбонатна натрієва, борна. Містить магній, калій, кальцій, кремнієву та ортоборну кислоти та фтор. Кальцій – зміцнює кістки і зуби, поліпшує згортання крові, має протизапальну і антигістамінну дію. Магній – активізує обмін речовин, зміцнює м’язову тканину,захищає нервову систему, протидіє інфаркту.

Завдяки достатньо високому вмісту гідрокарбонату , перш за все, використовується як мякий антацид, -засіб, який нейтралізує підвищену кислотність шлунка. Практично одразу після прийому води знімає печію, важкість у шлунку та вздуття. Також має виражену холеретичну і діуретичну дію. Допомагає звільнити організм від шлаків, токсинів та сечового піска. По своєму складу "Лужанська" відноситься до гідрокарбонатно натрієво-боржомного типу, який відрізяється низьким ступенем мінералізації, що дозволяє вживати воду в якості звичайного столового напою.

Показання: Хронічні панкреатити та коліти, вірусні гепатити, цукровий діабет,при захворюваннях органів травлення і печінки, знімає похмільний синдром, допомагає при ожирінні,печії. Призначається хворим з пороками серця та астматикам. Стимулює виділенню гормонів ( гормон щастя) , зменшує тягу до куріння.

ШАЯНСЬКА

Особливості: Вода мінеральна природна лікувально-столова гідрокарбонатна натрієва, природньо кремениста вода (поєднання гідрокарбонатів та кремнієвої кислоти). Містить концентрацію кальцію (25% добової потреби), магнію, заліза, літію. Наявність кремнію зумовлює також гальмування збудженої моторики кишківника, покращує обмін речовин, допомагає виводити радіонукліди тощо. Враховуючи достатній вміст гідрокарбонатів (відповідає 0,3% розчину питної соди) мінеральна вода "Шаянська" з легкістю нейтралізує підвищену кислотність шлунку. Цей ефект настає одразу після прийому води і має позитивний вплив на всю систему шлунково-кишкового тракту – зниження кислотності у 12-палій кишці сприяє нормалізації надходження жовчі та панкреатичного секрету. Як і всі води з мінералізацією 2–5 г/л, "Шаянська" має виражену холеретичну та діуретичну дії.

Показання: Завдяки поєднанню помірної олужнюючої, холеретичної, діуретичної та детоксикаційної дії, вода "Шаянська" призначаються при всіх захворюваннях шлунка (переважно з підвищеним рівнем кислотності); при хронічних гепатитах, після перенесеного вірусного гепатиту, операцій на жовчовивідних шляхах, хронічних панкреатитах, при цукровому діабеті та інших порушеннях обміну речовин; різних як ендогенних, так і екзогенних хронічних інтоксикаціях, у тому числі важкими металами; при алергіях; у лікуванні захворювань сечовивідних шляхів; при залізодефіцитних станах.

Ліки даровані карпатською природою (на правах реклами)
Рейтинг:
(голосів: 1)
28-01-2015, 15:51
Коментарів 0 Переглядів 3584

Теги -
загрузка...
«Мажора», який у Чернівцях на «Мерседесі» збив на смерть комунальника, ув’язнили на один рік
Апеляційний суд області скасував попереднє рішення суду та призначив водієві реальне покарання замість умовного
На трасах Чернівецької області через раптовий снігопад ускладнився рух транспорту
У суботу ввечері на Буковині розпочався снігопад, про який синоптики попереджували за кілька днів
Популярне Коментують
• Новини
загрузка...
Ідеї подарунків до 8 Березня: пропозиції 5 магазинів у Чернівцях (на правах реклами)

Який подарунок обрати для мами, сестри, коханої, дружини? Як знайти те, що сподобається і стане приємним сюрпризом? Де шукати саме те, що потрібно?
Пісні страви також можуть бути смачними із рестораном вегетеріанської їжі “Шпинат” (на правах реклами)

Де можна насолодитися стравами, у склад яких не входять м’ясо, риба, молоко та яйця?
Зроби скріншот - отримай знижку від "Спокуси" (на правах реклами)

Парфуми з феромонами, ароматичні олійки для масажу, різноманітні секс-іграшки – далеко не весь перелік речей, які зможуть зробити ваше інтимне життя значно яскравішим. Саме час здивувати кохану людину та придбати оригінальний подарунок адже наближається свято жінки 8 березня!
Швейне підприємство запрошує на роботу (на правах реклами)

Бажано з досвідом роботи, можливість навчання
Медичний центр "Меднеан" допоможе відчути радість руху (на правах реклами)

Медичний центр "Меднеан" – це профільна приватна клініка, яка ліцензована на відповідний вид діяльності та надає послуги з лікування захворювань хребта і суглобів, реабілітації опорно-рухового апарату, спортивної реабілітації, реабілітації після інсульту.
Буковинський дієтолог розповіла, що їсти у піст
Вийшов друком березневий номер газети "Доброго здоров’я!"
Рубрика здоров'я ...