На Майдані мітингувальники розігнали міліцію

новини
1 543
0
На Майдані мітингувальники розігнали міліцію

Учасники народного віче станом на 12:35 дійшли колоною до Майдану Незалежності. повідомляє "Українська правда".

Як повідомляє "Батьківщина", люди з вигуками "Йолку – геть!" кинулися прибирати металеві огородження, які встановили на Майдані після кривавого розгону мітингу.

Міліція, яка знаходиться поряд, розбігається в різні боки.
Саму ялинку, яка розташована на площі, не чіпають.

Народні депутати і громадяни виносять металеві щити з Майдану.
Станом на 12:48 люди залізли на ялинку з прапором.

Зараз люди поступово заповнюють Майдан, розповідає кореспондент molbuk.ua. Міліції немає. Люди кричать, що Майдан повернули собі, наступним буде Кабмін.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10