У «Черемоші» відбудеться інвестиційний форум

новини
2 352
0
11-13 липня 2008 року у Чернівцях в готельно-туристичному комплексі "Черемош" проходитиме Міжнародний інвестиційний форум. У роботі Форуму візьмуть участь представники більше ста інвестиційних компаній США, Китаю, країн ЄС та Близького Сходу. Також зголосилися приїхати на Форум представники понад двохсот п'ятдесяти українських інвестиційних компаній та корпорацій, високопосадові особи органів державної влади.
Передбачається, що Форум надасть можливість залучити інвестиції в місцевий бізнес, реалізувати в життя чимало інвестиційних проектів та задумів буковинців.
Якщо Ваш бізнес потребує додаткового вливання капіталу, Ви шукаєте надійного партнера, або потребуєте засобів для реалізації Ваших інвестиційних проектів, то запрошуємо Вас взяти участь в Міжнародному інвестиційному форумі та презентувати потенційним інвестором власні бізнес - ідеї під час роботи:
• галузевих секцій Форуму: "Туризм та рекреація", "Сільське господарство та АПК", "Лісозаготівля та переробка деревини", "Інвестиційна привабливість міста Чернівці"
• виставки інвестиційних проектів - формат прямого діалогу з інвестором
Виставкові площі та презентація проектів є безкоштовними. Заявки для участі в Форумі необхідно надсилати до 7 липня 2008 року.
Довідкову інформацію щодо участі у Форумі можете отримати з сайту www.bukforuminvest.com.ua, або у Головному управлінні регіонального розвитку, архітектури та інфраструктури Чернівецької ОДА. Про це повідомила прес-служба ОДА.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Конфлікт біля собору в центрі Чернівців: поліція повідомила про кількість потерпілих
Загинув захисник із Буковини Владислав Коломієць
У Чернівцях біля Кафедрального собору між парафіянами УПЦ та ПЦУ сталася сутичка: що відомо - фото
На Буковині судитимуть держреєстраторку, яка незаконно перереєструвала землю між громадами
Дві людини загинули на місці: у поліції розповіли подробиці смертельної ДТП, що сталася в Хотині
16 червня, 2025
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення