Вівторок, 17 червня 2025

СБУ тренувалася на полігоні, а Федорук стріляв і керував танком

новини
3 886
0
СБУ тренувалася на полігоні, а Федорук стріляв і керував танком

Навчання співробітників СБУ відбулися у п’ятницю на військовому полігоні в Сторожинецькому районі. Працівники спецслужби вправлялися в стрільбі, захопленні терористів, звільненні заручників. Обов’язковим було відпрацювання дій у випадку розпилення сльозогінного газу. Одягнувши протигаза, кожен співробітник мусив провести деякий час виконуючи фізичні вправи у наповненій газом спеціальній палатці.
Василь Порайко, начальник УСБУ в Чернівецькій області: "Ми оголосили загальноуправлінський збір і о п’ятій годині ранку підняли всіх по тривозі. І після марш-кидка вони приступили до стрільб та інших навчань. Навчання окремих підрозділів ми проводимо постійно, однак загальноуправлінські цього року вперше. Вони необхідні, щоби підтримувати наших співробітників в бойовій готовності. На навчаннях відбуваються бойові стрільби, вперше ми задіяли бойову техніку – танки та бронетранспортери з трьохсотого полку.
На навчання запросили кількох посадовців. Серед них був і Чернівецький міський голова Микола Федорук. Він вдягнув військову форму, постріляв з пістолета і навіть керував танком.

СБУ тренувалася на полігоні, а Федорук стріляв і керував танком
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення
У Чернівцях у зв'язку із будівництвом центру «Буковина Мол» змінять організацію дорожнього руху
15 червня, 2025
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції