Мешканців «хрущовок» зроблять безправними

новини
1 927
0
Житловий кодекс, який активно просуває уряд, робить власників квартир у "хрущовках" фактично безправними. Про пише "Дзеркала тижня. Україна".

"Проблема "хрущовок" зводиться до проблеми відселення або виселення... Те, що регулювалося цілим законом, розробники ЖКП "впихнули" в одну-єдину статтю 166. Звичайно, до неї не потрапили ані критерії відбору житла, що йде під реконструкцію, ані права тих, кого переселяють, ані гарантії від зловживань влади або забудовника, - пише видання.

На думку автора статті Олександра Сергієнка ("Інститут міста") фактично людей залишають сам на сам з потужними будівельними компаніями, "зі зграєю безпринципних юристів і бритоголових охоронців". "А влада може зробити ще простіше - довести будинок до такого стану, що люди будуть готові переїхати куди завгодно, лише б переїхати", - наголошується в статті.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують