В Україні найбільше бракує слюсарів і токарів

новини / суспільство
1 221
0
База даних Держслужби зайнятості України налічує майже 64 тис. вакансій. Найбільший попит мають спеціалісти робочих спеціальностей.

Станом на 1 січня 2011 року кількість вакансій у базі даних Державної служби зайнятості України становила 63,9 тис., у тому числі для робітників – 29,7 тис., для службовців – 24,3 тис., та 9,9 тис. – для осіб, які не мають спеціальної підготовки.

Найпопулярніші позиції, на які сьогодні є попит, – це професії висококваліфікованих робітників – слюсарів, токарів, електрогазозварників, водіїв, кухарів, продавців та інших представників робочих професій.

Серед роботодавців мають попит фахівці з високим рівнем кваліфікації, топ-менеджери, а також економісти, лікарі, бухгалтери, юристи з відповідним досвідом роботи.

Експерти прогнозують, що у 2011-му році шукати роботу стане простіше, вакансії стануть помітно цікавіше, а зарплати помітно зростуть.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.