Герман думає, що парламент послабшав за спікерства Яценюка

новини
2 145
0
Заступник глави адміністрації президента Ганна Герман вважає, що Верховна Рада ослабла.

Про це вона сказала в інтерв’ю 5 каналу.

За словами Герман, парламент став слабшим, "коли з парламенту дійсно пішло ціле гроно дуже таких впертих, переконаних, принципових і професійних людей, добрих спікерів, які не давали собою помітати, як казали на Галичині".

"Я, наприклад, дуже шкодую, що Тимошенко немає у парламенті. Вона додавала тому парламенту якогось колориту. Цей парламент був цікавіший, було з ким поговорити, було з ким сперечатися, було з ким дискутувати", - сказала Герман.

Також вона згадала покійного регіонала Євгена Кушнарьова: "Не так легко було йому казати: "Тисни кнопку коли треба, а не тоді, коли ти в цьому переконаний".

За словами Герман, парламент був свідомо дискредитований.

"Парламент ще при Яценюку почав відігравати роль такого керованого інструменту. При Яценюку він почав послаблюватися. Пізніше Литвин трошки зміцнив парламент", - зазначила чиновниця.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
16 454
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
14 405
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 850
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
9 668
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
7 500
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
7 425
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 218
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
6 022
У Чернівцях зустріли траурний кортеж із загиблим бійцем Владиславом Оленюком - фото
5 429
Під час виконання бойового завдання загинув воїн з Буковини Андрій Боклач
4 666


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.