Чернівці – друге за популярністю Новорічне місто

новини / топ новини / суспільство / Новини Чернівців
2 730
0
Чернівці посіли друге місце у рейтингу найбільш відвідуваних на Новий рік міст України. Все ж таки - левова частина подорожуючих співвітчизників мріє про новий рік поближче до гір і лісу.

Відень, Прага та Париж одночасно - ось причина популярності Чернівців. Маленьке гостинне містечко і європейські пейзажі дуже приємно лягають на провінційні ціни.

За цим їдуть у закарпатське Міжгір'я. Разом з Чернівцями друге місце ділить Берегово - туди їдуть, щоб потрапити в Угорщину, не перетинаючи кордону.

Лідером серед українських міст за кількістю бажаючих потрапити на Новий рік став Львів. Абсолютний фаворит туристичних вподобань. У різдвяні та новорічні дні вулиці Львова заповнюють туристи і з України, і з Європи. Разом з традиційними святами у ці тижні містом править гігантський дідух. Січневий календар взагалі переповнений - фестиваль Велика коляда, парад звіздарів, фестиваль Пампуха, фестиваль льодових скульптур. Львів бере колоритом та гостинністю. До новорічного напливу у місті готувались ще восени - встановили англомовні вказівники вулиць та мапи.

До п’ятірки лідерів також потрапили Одеса, Кам’янець-Подільський та південь України – Севастополь-Сімферополь.

У десятці найбільш відвідваних на Новий рік міст України – історичні Полтава та Ужгород. Дніпропетровська ялинка і фонтан розраховані на шанувальників хай-теку. Київ - лише на шостому місці, адже усі новорічні дивування – це концерти, салют та світлини на згадку у центрі столиці. Про це повідомляє ТСН.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
На Буковині перевіряють перевізників: оштрафували водія автобуса «Чернівці — Ужгород»
20 183
На Буковині жінка мчала з хворою дитиною: поліція супроводила авто до лікарні
17 555
Подаровані Чернівцям автобуси із Чехії використають під час ремонту Головної
16 770
До Чернівців прибули міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
11 517
Нові мости та пункти пропуску: що обговорювали у Чернівцях міністри закордонних справ України, Румунії та Молдови
10 690
Град, грози, шквали. Завтра на Буковині різко погіршиться погода
8 918
Вічна пам'ять та слава. Сьогодні Буковина прощається із двома захисниками
8 590
Не ремонтували майже 70 років: на Буковині відновили міст на трасі Чернівці – Хотин
8 436
Рівень алкоголю перевищував норму у 13 разів: у Чернівцях п'яний водій вчинив ДТП
6 305
На Буковину прибув потяг із переселенцями із Донбасу - фото
6 223


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.