RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

З переконливим рахунком 5:1 чернівецький "Меркурій" подолав удома одного зі своїх переслідувачів у першій міні-футбольній лізі "Контингент" (Житомир).

Гра перебігала під контролем господарів поля. У першому таймі голи забили Сергій Рибак (5 хв) і Вадим Шерстньов (16 хв). По перерві Сергій Янчик (22 хв) і Ярослав Писько (23 хв) довели рахунок до 4:0. А на заключній 40 хв забили Володимир Мухін у гостей і Віталій Багряк у господарів.

Зараз "Меркурій" впевнено лідирує, набравши 21 очко у семи матчах. Його переслідують ФК "Одеса" - 15 очок і "Шанс-Авто" (Ковель) – 14 очок.

До 22 січня у першій лізі триватиме перерва. Тоді "Меркурій" прийматиме "Шанс-Авто".