У Новорічну ніч порядок охоронятимуть 15 тисяч міліціонерів

новини / суспільство
1 909
0
У новорічну ніч до охорони громадського порядку планується залучити 15 тисяч працівників міліції, в основному це працівники патрульно-постової служби, бійці спецпідрозділу "Беркут", дільничні інспектори міліції.

Основна увага буде приділятися місту Києву. У столиці у новорічну ніч міською програмою передбачено проведення святкового концерту, трансляцію новорічного привітання Президента України, привітання від імені Київського міського голови та святковий феєрверк. Планується, що участь у зазначених заходах візьме до 15 тисяч киян та гостей столиці. У центральній частині міста до охорони громадського порядку планується залучити понад 800 працівників міліції та 600 військовослужбовців внутрішніх військ МВС. Про це повідомляє сайт МВС.

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10

Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.