Лікар назвала продукти, які заборонені під час стресу

новини / Здоров'я
780
0
Лікар назвала продукти, які заборонені під час стресу


Деякі продукти посилюють нашу тривожність, попередила дієтолог Шеллі Боллс. Що потрібно виключити, щоб врятуватися від стресу.

Про це пише Ukr.Media.



Експертка застерегла всіх, хто намагається побороти стрес, від вживання смажених страв, кофеїну, алкоголю, солоностей і занадто солодких рафінованих продуктів.


Подібна їжа може призвести до посилення запалення в організмі і, як наслідок, підвищеного вироблення гормону стресу кортизолу. Крім того, солодощі провокують стрибки глюкози в крові. Через них і без того тривожна людина стає ще більш втомленою та нестабільною в емоційному плані.

Для того, щоб швидше привести себе до тями, дієтолог запропонувала зосередитися на нежирних білках з птиці та сиру, корисних жирах з горіхів і риби, а також овочах і фруктах з протизапальними властивостями.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Результати не потішили: назвали п'ятірку шкіл Буковини, де учні склали НМТ на найнижчі бали
7 690
Не стало завідувачки відділу Чернівецького центру контролю хвороб Оксани Жук
5 243
"У засвіти йдуть найкращі": у ДТП загинув боєць Нацгвардії Олексій Сороцький
4 241
Затримання працівниками ТЦК лікаря-педіатра на Буковині: триває службове розслідування
3 201
Смертельне побиття буковинки Вікторії Тоненчук: підозрюваний постане перед судом
2 927
Закликали чинити опір ТЦК: у Чернівцях СБУ затримала двох провокаторів
2 783
Звільнився багаторічний керівник пологового будинку №2 в Чернівцях Альберт Куріцин
2 537
У Чернівцях кілька вулиць тимчасово залишаться без води: адреси
2 470
На Буковині директор ліцею розтратив кошти, виділені на ремонт гуртожитку для ВПО
2 382
У багатоповерхівці Чернівців горить квартира, евакуювали 23 людей
2 379


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.