На Буковині ДАІ затримала 150 мішків тютюну

новини / кримінал / Новини Чернівців
3 155
0
На Буковині ДАІ затримала 150 мішків тютюну

17-го грудня 2010 року на автодорозі села Волошкове Сокирянського району Чернівецької області працівники районного відділення ДАІ спільно із співробітниками митниці та податкової міліції затримали понад 3 тонни тютюну.

Перевозила його вантажівка "Мерседес-Бенц-814". Буксирував її трактор Т-150К.

За кермом автомобіля перебував 28-річний громадянин Республіки Молдова. У кабіні був пасажир - 22-річний житель Новодністровська Чернівецької області.
В автомобілі перевозили 150 мішків (тюків) тютюну.

Наразі за цим фактом здійснюється перевірка.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.