Янукович дасть з Держбюджету гроші на маєток Святого Миколая

новини / політика, влада
2 121
0
Президент Віктор Янукович доручив прем’єру Миколі Азарову закласти у Держбюджет видатки на розробку проекту будівництва "Маєтку Святого Миколая" на Івано-Франківщині. Про це сказано у повідомленні прес-служби президента.

Так, Янукович доручив Азарову передбачити під час доопрацювання проекту закону про Держбюджет на 2011 рік видатки на розроблення "проектно-кошторисної документації будівництва в установленому порядку туристично-мистецького комплексу "Маєток Святого Миколая" у національному природному парку "Гуцульщина" на Івано-Франківщині.

Термін виконання доручення – до 25 грудня.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.