В Україні хочуть ліквідувати податкову міліцію

новини
1 480
0
Верховна Рада цього тижня планує розглянути проект закону "Про внесення змін до деяких законів України щодо скасування податкової міліції". Про це йдеться у розкладі засідань парламенту, опублікованому на офіційному сайті.

Депутати вважають, що ліквідація податкової міліції сприятиме зменшенню кількості та оптимізації структури податкових і правоохоронних органів і, відповідно, зменшенню рівня корупції.

Також парламентарі мають намір розглянути проект постанови "Про заходи щодо стримування темпів зростання цін на продукти харчування першої необхідності", проект закону "Про ринковий нагляд і контроль продукції", "Про внесення змін до закону України "Про прожитковий мінімум" щодо формування споживчого кошику".

0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
купить iPhone 17 Pro Max в Одессе, цены в Украине
ТОП 10