Названо легкий спосіб привчити себе до спорту та схуднути

новини / Здоров'я
1 327
0


Короткі тренування по десять хвилин приносять таку користь організму, як повноцінні заняття спортом, вважає дієтолог Майкл Мослі, пише UA.Press.



Спортивний лікар Марі Мерфі також позитивно оцінила користь коротких занять. За її словами, вони прискорюють метаболізм, допомагають схуднути, нормалізують рівень глюкози та кров’яний тиск. "Звичайні тренування приносять таку ж користь. Дробові заняття дозволяють активувати метаболізм кілька разів на день, що робить їхню користь для здоров’я помітнішою", — додала Мерфі. Вона назвала гарною практикою влаштовувати під час робочого дня спортивні паузи по п’ять-десять хвилин.

Фітнес-тренер Афтон МакКейт додала, що не потрібно виконувати ті самі вправи протягом дня. Вона запропонувала замість звичних присідань та нахилів іноді підніматися сходами або частіше ходити пішки. “Швидкі заняття фітнесом – чудовий спосіб отримати користь від вправ, не втомлюючи себе і не ставлячи під загрозу свою форму”, – сказала МакКейт.

Мослі порадив робити три тренування на день, по десять хвилин кожне. На його думку, цей спосіб дозволяє легко привчити себе до спорту і не закинути його через деякий час. "Дивна особливість коротких тренувань полягає в тому, що вони дають таку ж, а можливо навіть більшу, користь для фігури та здоров’я, як повне 30-хвилинне тренування", — упевнений дієтолог.

Повідомлення про здоров'я мають суто рекомендаційний характер. У випадку виникнення проблем — звертайтеся до лікаря. Не займайтесь самолікуванням.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
40 651
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
21 347
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
15 191
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
12 059
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
8 038
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
7 048
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 570
Замість спортивного об’єкта - житло: як ділянка під спорт у центрі Чернівців перетворилася на багатоповерхівку
6 347
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 373
«Капуста дешева, а огірки вдвічі дорожчі»: скільки коштують на ринках Чернівців сезонні овочі
4 240


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.