За 20 років не вдалося збудувати державу – Богатирьова

новини
1 481
0
Головною загрозою для національної безпеки України є те, що за 20 років незалежності владі не вдалося збудувати державу з міцною економікою.

Про це повідомила секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Раїса Богатирьова, коментуючи основні загрози для безпеки України.

За її словами, на засіданні РНБО 19 листопада першою загрозою було названо те, що "за 20 років незалежності Україні не вдалося збудувати державу з достатнім фінансово-економічним імунітетом".

"З високостабільним інвестиційним кліматом і відповідальним національним бізнесом. Тому світова фінансово-економічна криза буде і надалі визначати порядок денний життя країни, суспільства і кожного громадянина", - уточнила секретар РНБО.

Другою загрозою, як повідомила Богатирьова, охрестили швидку втрату країною конкурентоспроможності. "Це відбувається на тлі низькотехнологічної української економіки, втрати мотивів для впровадження інновацій, на фоні не ефективного державного управління", - пояснила чиновник.

Третьою загрозою на засіданні РНБО було визначено "нарощування соціально-політичного конфлікту і загальногромадянської нестабільності". Зокрема, мова йшла про відсутність консолідації зусиль влади і опозиції.

І на сам кінець, за словами Богатирьової, були розглянуті "загрози пов'язані з безпекою розвитку, обороноздатністю держави в умовах загроз терористичної діяльності, радикалізації сепаратизму, екстремізму, інформаційних війн та появи нових видів зброї у кіберпросторі".


http://tsn.ua/ukrayina/vlada-nazvala-golovnu-problemu-ukrayini-za-20-rokiv-ne-zbuduvali-normalnu-derzhavu.html
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.