Українські підприємці не мають наміру працювати за новим Податковим кодексом. Асамблея громадських організацій малого та середнього бізнесу закликала підприємців бойкотувати його та заявила, що вже готує позови до суду.
Представники малого та середнього бізнесу стверджують, що Податковий кодекс депутати ухвалювали всупереч Конституції України. Зокрема, серед головних закидів згадується те, що не вислухали думки людей, яким працювати за цим законом.
Голова координаційної ради громадської організації підприємців "Край" з Хмельницька Олександр Супрунок каже, що підприємці мають намір відстоювати в суді своє право нормально вести бізнес в Україні і готові дійти навіть до Європейського суду з прав людини.
"Вони приймають Податковий кодекс з порушенням. Хочуть його запровадити вже з 2011 року. Але ми покажемо їм, що таке народ, Ми будемо бойкотувати, не платитимемо податків за ним і не будемо визнавати цей кодекс", - наголосив Олександр Супрунок.
Також він прогнозує, що після нового року підприємці масово закриватимуть свій малий бізнес, більшість перейде працювати в тінь, хоча дехто намагатиметься працювати в правовому полі, втім "вижити" їм буде важко. Олександр Супрунок зауважив, що підприємці бояться не скільки підвищеної податкової ставки чи інших новацій. За його словами, підприємців лякають збільшені повноваження фіскальних органів, які можуть безконтрольно перевіряти підприємців, вилучати в них товар чи майно, що призведе до збільшення корупції податкових органів.
http://tsn.ua/ukrayina/pidpriyemci-pidut-sudom-proti-novogo-podatkovogo-kodeksu.html