Центр міста досі перекрито

новини / Новини Чернівців
2 463
0
Центр міста досі перекрито

Акція протесту підприємців ринків Чернівців триває досі. У цей час страйкарі перебувають на Центральній площі, вони перекрили вулицю Головну та Університетську. Рух повністю перекрито, не ходить громадський транспорт. Міліція знаходиться на місці подій, але не втручається.

Сьогодні підприємці всієї України проводять акцію протесту проти розгляду у Верховній Раді проекту нового Податкового кодексу.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.