Настоятель Банченського монастиря голосував без паспорта

новини
2 868
0
За інформацією, яка надійша від ВО "Батьківщина", о 20.00 настоятель Свято-Вознесенського монастиря у Банченах Герцаївського району отець Михайло Жар, який є кандидатом в депутати до Чернівецької обласної ради від Партії регіонів, отримав на дільниці бюлетені без пред’явлення паспорта громадянина України.

При спробі зафіксувати це спостерігачем від "Фронту змін" на відеокамеру отець Жар вимагав її виключити, а пізніше розбив її.

Цей факт підтверджують штаби "Нашої України" та "Фронту змін".

Після приїзду керівника Герцаївського райвідділу міліції спостерігач, у якого була розбита відеокамера, погодився написати заяву про те. що вона розбилася випадково.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.