Бомбосховище в Садгорі повернули у власність держави

новини
3 133
0
З метою повернення у власність держави об’єктів цивільної оборони у 2008 році прокурором Садгірського району міста Чернівці подано позовну заяву в інтересах держави в особі регіонального відділення Фонду держмайна України по Чернівецькій області. – повідомляє прес-служба ОДА.

В позовній заяві йдеться про витребування у приватного підприємства виробничо-торгової фірми “Агропромселбуд” на користь регіонального відділення майна – об’єкта цивільної оборони за адресою місто Чернівці, вулиця Моріса Тореза, 31, яке було незаконно відчужено.

Господарський суд Чернівецької області у задоволенні позову відмовив.

Регіональне відділення, продовжуючи відстоювання інтересів держави, звернулося до Львівського апеляційного господарського суду та Вищого господарського суду.

Постановою Вищого господарського суду від 8 липня 2009 року скасовано рішення господарського суду Чернівецької області від 17 липня 2008 року та постанову Львівського апеляційного господарського суду від 4 грудня 2008 року, справу направлено на новий розгляд.

За результатами розгляду справи судами першої та апеляційної інстанцій позов задоволено в повному обсязі.

Сьогодні триває робота з повернення державі об’єкта цивільної оборони, повідомили у Регіональному відділенні Фонду держмайна України по Чернівецькій області.

Таким чином, спірне майно – об’єкт цивільної оборони – бомбосховище, після проведення відповідної роботи з органами виконавчої служби буде повернуто державі і слугуватиме інтересам суспільства з метою захисту населення від наслідків надзвичайних ситуацій. - йдеться у повідомленні.

0 коментарів

РЕКЛАМА
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
«За місяць робимо до 18 тонн»: як на підприємстві Буковини роблять натуральний сік — відео
34 091
Як квасити капусту: поради жительки Хмельниччини, яка готує її за давнім рецептом
20 921
«Дах – як решето, небо видно!»: на Буковині ветеран АТО просить допомогти із покрівлею
14 323
Проїхав понад 11 тисяч кілометрів на мотоциклі: у Чернівцях зустріли лікаря-мандрівника
7 890
Лікарям повідомили про підозру після смерті одеського мільйонера-забудовника
7 847
Від золотої діадеми до операції “Запад”: краєзнавець оживив історію рідного села на Буковині
6 141
У селах на Буковині спалах африканської чуми свиней: оголосили карантин
5 252
Назвали громади Буковини, які найбільше коштів виділяють на ЗСУ
4 171
Повернувся з російського полону і знову пішов на фронт. Історія захисника з Буковини
3 995
У горах дощ з мокрим снігом: якою буде погода на Буковині завтра
3 983


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.