У палатах нового тубдиспансеру буде від’ємний тиск

новини / Новини Чернівців
2 206
0
Сьогодні відбулася презентація інвестиційного проекту будівництва пульмофтизіатричного центру (протитуберкульозного диспансеру) в Чернівцях на 450 ліжок. Проект презентував головний інженер ізраїльської компанії “Clallit Biomedical Engineering LTD” Арве Ривош. За його словами, центр буде побудований з використанням найсучасніших технологій, зокрема, у палатах буде створено від’ємний тиск, що не дозволить вірусам та мікробам проникати у сусідні приміщення. Також передбачено використати ще низку новацій – пневматичну систему для передачі у лабораторію аналізів, застосування енергозберігаючих технологій, створення інформаційної бази даних для обміну інформацією з подібними медичними закладами по всьому світу.

Також у новозбудованому пульмофтизіатричному центрі встановлять систему вентиляції та кондиціонування спеціальної конструкції, автоматичну систему розподілу лікарських та наркотичних препаратів.

Обласний клінічний протитуберкульозний диспансер розташований в історичній частині міста, функціонує з 1908 року. В радіусі 500 метрів від лікувального закладу знаходяться об’єкти масового скупчення людей, що становить загрозу санітарно-епідеміологічному благополуччю населенню міста. Крім того, приміщення диспансеру потребує капітального ремонту, вартість якого є надзвичайно високою. З огляду не це, більш доцільним та вигідним з економічної точки зору є будівництво нового обласного пульмофтизіатричного центру. Будівництво центру розпочнеться у наступному році, для цього вже виділено земельну ділянку площею 21 гектар по вулиці С.Галицького.Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Відключення світла взимку: список речей, які українцям варто купити вже зараз
5 640
У Єгипті в ДТП важко травмувалася 18-річна буковинка: дівчина у комі, родина просить про допомогу
5 176
Анна Трінчер придбала у Чернівцях авто за понад 2,7 мільйона гривень для мами
5 006
Дністер стрімко міліє: до Хотина приїхала делегація з Молдови через критичну ситуацію
3 842
У Чернівцях попрощаються з двома мужніми захисниками
2 268
Чоловіка з бронюванням звинуватили у спробі незаконно перетнути кордон з Румунією: що вирішив суд
2 199
«Буковина стала для нього милою і рідною»: помер тележурналіст Петро Голопапа
2 184
У Чернівцях завтра попрощаються із захисником Станіславом Стефановичем
2 012
Рятувальники Буковини дістали тіло 74-річної жінки з колодязя
1 987
У громаді на Буковині через зростання кількості ДТП звернулися до мотоциклістів і батьків
1 887