Україна - 134-та в рейтингу корупції

новини
1 813
0
Міжнародна організація Transparency International оприлюднила щорічний Індекс сприйняття корупції. Цьогоріч Україна поліпшила свій рейтинг, але ситуація залишається поганою.

У списку країн, який укладається за принципом прозорості ведення бізнесу і роботи державних установ у сприйнятті громадян і підприємців, Україна посіла 134-ту позицію зі 178. Її індекс склав 2,4 бали (торік 2,2).

Експерти Transparency International збирають дані на основі опитувань про випадки зловживань державних службовців, привласнення державних коштів та ефективності антикорупційних ініціатив влади.Загалом 10 - найвищий бал і свідчення повної відсутності корупції, а 0 - найнижчий і ознака найбільшої корумпованості.

Очолюють список країн, вільних від корупції, Данія, Нова Зеландія і Сінгапур, які набрали 9,3 бала і спільно посіли перше місце.
Найвищий рівень корупції - в охопленій війною Сомалі, яка на останньому, 178-му місці (індекс склав 1,1). Так само погана ситуація з корупцією в інших країнах зі збройними конфліктами - Афганістані, Іраку і Бірмі.
134-ту позицію разом з Україною посіли Азербайджан, Гондурас, Того, Зімбабве, Філіппіни, С'єрра-Леоне і Нігерія.

Довідка. Transparency International - неурядова міжнародна організація, яка здійснює моніторинг корпоративної і державної корупції у світі. Вона щороку публікує рейтинг корумпованих країн - так званий Індекс сприйняття корупції. Штаб-квартира організації - в Берліні. Організація має кілька десятків представництв у різних країнах.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.