Харківський "Металіст" здобув архіважливу і супервольову перемогу над генуезькою "Сампдорією" у третьому турі Ліги Європи.
Пропустивши першими, підопічні Мирона Маркевича не знітились, забили гол у відповідь. А залишившись у меншості, "Металіст" забив переможний м'яч.
Голами у складі харків'ян відзначились Тайсон і Клейтон Хав'єр. Нападник забив неймовірним дальнім ударом, а півзахисник забив супергол - Хав'єр ударом через себе в падінні замкнув подачу Едмара.
Зазначимо, що в цілому "Металіст" діяв краще за італійців, створивши більше небезпечних моментів біля воріт суперника.
Після трьох турів "Металіст" набрав 6 очок і посідає друге місце у групі I. 4 листопада команда Мирона Маркевича зіграє на "Луїджи Ферраріс" у Генуї.
Львівські "Карпати" вдома поступилися "Севільї"з рахунком 0:1. Гості з Іспанії здобули цілком заслужено перемогу. "Севілья" за весь перший тайм не програла жодного верхового м'яча. Саме з другого поверху і був забитий єдиний гол. Пішла подача з кутового, Ескюде продовжив, а Кануте ніхто не завадив переправити м'яч у ворота.