У Хотині досі не зареєстрована ТВК

новини
1 124
0
У Хотинському районі досі не зареєстрована територіальна виборча комісія, повідомляє громадська мережа "ОПОРА".

- Упродовж останнього тижня проблемна ситуація з реєстрацією ТВК у Хотинському районі залишається незмінною, - говорить Юрій Хорунжий. – Досі ТВК працює без державної реєстрації.

Нагадаємо, що така ситуація склалася у зв’язку з відсутністю протягом шести місяців у Хотинському районі державного реєстратора. Незважаючи на даний факт, комісія працює у звичному режимі, за винятком відсутності кошторису та розрахункового рахунку.

Усі учасники виборчого процесу, з якими вдалося поспілкуватися представникові "ОПОРИ", не вбачають у цьому можливості зриву виборів.

"ТВК стала заручником бізнесових війн у Хотинському районі" - такою є загальна думка щодо проблемної ситуації.

Учора ТВК у повному складі направила лист-звернення до голови Хотинської РДА, голови Хотинської районної ради та голови ОДА з проханням посприяти вирішенню проблеми та прискорити процес реєстрації ТВК.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують